Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

22 maja 2017

Garderoba Beerlovera

Czyli „garnitur” na piwną okazję

0

Mówi się, że nie szata zdobi człowieka. Z drugiej strony, przyglądając się ulicznej modzie ostatnich lat, trudno nie przyznać, że właśnie za pomocą ubioru mówimy o sobie całkiem sporo. Co zatem w ten sposób mówią nasi piwni smakosze? Postanowiliśmy przejrzeć ich garderobę i wybrać dla Was najbardziej odjechane, piwne kreacje. Do noszenia nie tylko od święta!

Standardowy ubiór na piwo ze znajomymi? Koszulka, jeansy, para trampek. Ale nie zawsze musi to tak wyglądać. Szczególnie, gdy chodzi o specjalne, piwne wyjścia, takie jak festiwale czy targi dla prawdziwych smakoszy. Chcesz wyrazić ubiorem swoją miłość do piwa? Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej. Kto wie, może po przeczytaniu tego artykułu zechcesz zmienić swoją garderobę na coś bardziej „odjechanego”.

KOSZULKOWE LOVE

W szafie prawdziwego, oddanego Beerlovera nie może zabraknąć klasycznej koszulki z wyznaniem piwnej miłości. W końcu, po czym poznają Cię inni miłośnicy piwa, jeśli nie po niej? Na szczęście, w piwnych koszulkach można przebierać w nieskończoność. My chcielibyśmy przedstawić Wam wyznanie, które uwodzi swoją szczerością i przypomina, że w życiu chodzi o to, by po prostu być szczęśliwym.

źródło: Pinterest

BLUZA Z KIESZONKĄ

Koszulki najlepiej sprawdzają się latem. W chłodniejsze dni polecamy zarzucić na siebie coś cieplejszego. Na przykład bluzę, najlepiej ze specjalną kieszonką. Wiadomo, każda kieszonka ma swoją funkcję, znaleźliśmy więc dla Was taką, która ma na celu trzymanie piwa.

źródło: incrediblethings.com

SKARPETY NA SPECJALNE OKAZJE

Dla bardziej subtelnych smakoszy piwa, tych którzy nie lubią krzykliwych haseł na koszulkach, choć skrycie wciąż pragną wyznawać swoją piwną miłość ubiorem, mamy piwne skarpety. W sam raz na długie wieczory przy piwku na kanapie. Wiadomo – wciągasz skarpety, siadasz w ulubionym, zacisznym kącie swojego mieszkania i po prostu – łapiesz relaks. Uwaga! Skarpety robią świetne wrażenie również na wszelkich domówkach i pasują do szortów (a czasem nawet do sandałów)!

źródło: Pinterest

CZAPECZKA Z NIESPODZIANKĄ

Czy jedyną funkcją czapki jest osłanianie głowy przed zimnem lub słońcem? Okazuje się, że nie. A przynajmniej – że klasycznego nakrycia głowy nie musimy traktować tak dosłownie. Czapka Beerlovera może bowiem pełnić jeszcze jedną, istotną funkcję – gasić pragnienie. Przymocowane doń zbiorniki na piwo i rurka, przez którą możemy sączyć piwo, wyglądają dość futurystycznie, ale… nie mówcie, że cały koncept nie zwraca uwagi!

źródło: Amazon.com

POKAŻ KOTKU, CO MASZ W ŚRODKU

Na podobnym koncepcie opiera się projekt plecaka, który poza tym, że pomaga dźwigać każdą zawartość, udźwignie również ten najważniejszy – ciężar piwnej miłości. Po prostu – wlewasz piwo do środka, zarzucasz plecak na barki i pijesz, kiedy tylko masz ochotę. Brzmi jak marzenie?

źródło: syndicate.details.com

LICZY SIĘ PRAKTYCZNOŚĆ

Lubimy praktyczne rozwiązania. Takie, które ułatwiają życie i sprawiają, że pozornie bezużyteczne przedmioty, na przykład biżuteria (której jedyną funkcją jest zdobienie), zyskują głębsze znacznie. Taką specyficzną biżuterią może być sygnet ułatwiający otwieranie piwa. Połączenie stylu i użyteczności. Czy może być coś lepszego?

źródło: coolmaterial.com

SMACZEK DLA KOBIET

Na koniec coś dla kobiet aktywnych, żywiołowych i pełnych piwnej miłości. Tych, które lubią wyróżnić się w tłumie i podkreślać ubiorem swoją osobowość. A skoro jesteśmy przy podkreślaniu – motywy piwne świetnie wyglądają na leginsach. Musujące bąbelki, piwny kolor… i mamy gwarantowany efekt WOW.

źródło: blackmilkclothing.com