Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

27 stycznia 2016

Beerlovers 2.0

Tak jak niedawno zapowiadaliśmy, tak zrobiliśmy. Mamy przyjemność przedstawić Wam…

0

Tak jak niedawno zapowiadaliśmy, tak zrobiliśmy. Mamy przyjemność przedstawić Wam odświeżoną wersję naszego serwisu i krótko opisać kilka zmian, jakie na Was czekają! :)

CO NOWEGO?

Na pewno nie da się nie zauważyć nowej szaty graficznej całego serwisu. Mamy nadzieję, że taka forma przypadnie Wam do gustu i szybko się do niej przyzwyczaicie! Oprócz nowego wyglądu, na pewno zauważyliście pojawienie się na stronie głównej „Tematu tygodnia”. Powiedzmy, że to coś na wzór tygodni tematycznych z sieci supermarketów. :D Każdego tygodnia w tej sekcji znajdziecie temat przewodni i połączone ze sobą treści. Dzięki temu  wszystko, co interesujące, będzie w jednym miejscu.

DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Bardzo fajną nowością dla osób, które dopiero co do nas zawitały, jest sekcja Piwne Podstawy, gdzie znajdziecie podstawowe informacje na temat piwa i jego historii opisane w przyjazny i zrozumiały sposób. Gorąco zachęcamy do jej odwiedzin nie tylko nowych użytkowników. Może Beerloversi z dużym stażem też się dowiedzą czegoś ciekawego. :)

Drobne zmiany wprowadziliśmy również w zdjęciach i piwach świata. Od tej pory, zdjęcia dodawane będą tylko, przy okazji zadań, które zmieniły swoją nazwę na „wyzwania”. Drugą zmianą jest połączenie mapy piwnych stylów z sekcją piw świata. Od teraz te dwie opcje znajdują się w jednej zakładce. Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany się Wam spodobają a nowy układ będzie łatwiejszy w obsłudze. Gorąco zachęcamy do wycieczki po naszej nowej stronie i lektury pojawiających się tam treści. Jeśli macie jakieś uwagi, spostrzeżenia czy propozycje – komentujcie treści pod artykułami albo piszcie na: kontakt@beerlovers.pl!

Udanego klikania! ;)