Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

15 czerwca 2015

Czas wolny z piwem

Dobra pogoda, grono znajomych i dobre piwo to spełnienie marzeń

0

Dobra pogoda, grono znajomych i dobre piwo to spełnienie marzeń każdego Beerloversa. Brzmi zachęcająco? Zobaczcie jak spędzić wolny czas w słoneczne dni!

 

ZŁOTE PIASKI, ZŁOTE TRUNKI

Szybkie spojrzenia na słupek rtęci na termometrze za oknem i już wiemy, że to będzie udany dzień. Jeszcze tylko upewniamy się, że na błękitnym niebie nie ma żadnej chmurki i możemy wskakiwać w plażowe klapeczki. Leżaczki, kocyki, parasole i inne plażowe atrybuty są jak najbardziej wskazane. Zostawcie też miejsce na piwo. W plażowej scenerii doskonale się odnajdą piwa typu radler lub shandy, np. Lech Ice Shandy. Zamieńcie cytrynę na colę i spróbujcie orzeźwiającej nowości – Lech Diesel, czyli połączenie piwa z colą! Jeśli słońce będzie przygrzewać naprawdę mocno, możemy też pokusić się i dobrego pszeniczniaka, który błyskawicznie ugasi pragnienie. Nie zapomnijcie też o olejku do opalania. ☺

Plażing, smażing

 

GRILL &CHILL

Czas na garden party! Nie ma lepszego zajęcia niż niedzielne grillowanie. Świeże powietrze, znajomi, sąsiedzi i masa dobrego jedzonka. Jeśli nie macie pomysłu na menu na ten dzień, polecamy Wam nasz wpis grillowanie przy piwie. Tu wybór piwa jest nieco trudniejszy, ponieważ zależeć będzie od tego co wrzucimy na ruszt, ale we wspomnianym artykule znajdziecie odpowiedzi również na to pytanie. Oczywiści nie musicie się tego kurczowo trzymać tych wytycznych. Najważniejsze jest, aby jedzonko smakował a piwo było zimne i pod dostatkiem. Kto ma hamak lub leżaczki w ogrodzie tego namawiać na odpoczynek po jedzeniu nie trzeba. Nie zapomnijcie o kucharzu. Należy wypić jego zdrowie! :)

Grill & chill

 

Z DALA OD MIASTA

Lato w mieście może się szybko znudzić. Nie ma zatem na co czekać. Bierzemy kosz piknikowy, kocyk, paru znajomych i jedziemy za miasto. Na pewno macie swoje sprawdzone miejscówki, czy to nad jeziorem czy nad rzeką. Czasem trafi się też domek w lesie. ;) Czas spowalnia na łonie natury. Sięgnijcie zatem po ulubione piwo i rozkoszujcie się śpiewem ptaków, obserwujcie płomienie ogniska lub zachodzące słońce. To doskonała okazja by spróbować nowego Książęcego – Chlebowo Miodowego. Czas w dobrym towarzystwie rozciąga się jak guma. Zadbajcie zatem by nie zabrakło wam dobrego piwa i czerpcie przyjemność z każdej chwil i każdego kolejnego łyka. Zdrowie!

Swojskie klimaty

 

A Wy jakie macie sposoby na relaks z piwem?