Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

22 sierpnia 2016

Dobierz muzykę do piwa

Co by tu sobie puścić do piwka? Dajcie nam szansę i sprawdźcie nasze propozycje na letnie przeboje i zimne piwo.

0

Najpiękniejszym dźwiękiem dla beerlovera jest brzdęk otwieranego piwa, ale dziś zapraszamy na piwną listę przebojów. Wakacyjne hity i zimne piwo, czyż może być lepiej?

Co prawda nie wiemy, w jakiej muzyce gustujecie, ale wybraliśmy muzykę przy której dobrze będzie piło się piwo. W jakie pary łącza się gatunki muzyczne i piwo? O tym więcej przeczytacie w tekście o gatunkach muzycznych i piwach. Nie wiemy, gdzie się podziały tamte prywatki i nie mamy pojęcia, co stało się z żółtą łodzią podwodną, ale wiemy jedno – piwo i muzyka to zgrana para! Odgadniecie te przeboje po pierwszej nutce?

Scena

CO ZA UCZUCIE

Mamy przeczucie, że to będzie hit tego lata. To będzie jeszcze większy przebój, niż jego pamiętna, blond fryzura. Pamiętacie Timberlake’a i jego włosy przypominające makaron nudle? Atmosfera przypomina trochę “Happy” Pharrella Williamsa, oby więcej takich klimatów. Energiczna i tętniąca życiem muzyka, a do tego delikatne piwo z dodatkiem skórki pomarańczy.

Piwo: Miłosław Pszeniczne

Muzyka:

ODPŁYWAMY NA WEEKEND

Spokojnie, to nie będzie zespół Weekend. Odpływamy przy tych kolorach, klimatach i brzmieniach. Najchętniej z piwkiem w dłoni, kapeluszem na głowie i kołyszącym się na wietrze hamaku. Ale nie można mieć wszystkiego – balkon i krzesło też nas zadowolą. W końcu mamy ze sobą doborowe towarzystwo – Książęce Złote Pszeniczne.

Piwo: Książęce Golden Ale

Muzyka:

JASNA SPRAWA

Niektóre przeboje są nieśmiertelne, inne przetrwają tylko wakacyjny sezon. Jak będzie z tym? Nie wiemy, co miał na myśli autor teledysku, ale dobrze wiemy, jakie piwo do niego pasuje. Do tak wybuchowego klipu pasuje tylko…

Piwo: Redd’s Malina i Granat

Muzyka:

SIADŁO NAM

Może niezbyt imprezowy, plażowy, nawet bardziej “kacowy”, ale siada nam ta nutka. Dobry żeby posączyć piwo i zamknąć oczy. Fajne, refleksyjne i polskie. A przy takich refleksjach najlepsze będzie ciemne, wyraziste piwo.

Piwo: Komes Porter Bałtycki

Muzyka:

NO HEJ, PIĄTECZKU

Jeżeli w pracy zasypują Cię tekstami o piątku, piąteczku, piątuniu, to przynajmniej będziesz wiedzieć, co puścić. A skoro piątek, to najlepiej wyluzować się i odprężyć przy piwie z orzeźwiającym, cytrusowym posmakiem. Leszkowi bardzo przypadła do gustu.

Piwo: Lech Ice Mojito

Muzyka:

BY MIŁO SIĘ PIŁO

Nie znamy gościa osobiście, ale kawałek wpada w ucho, a my chętnie postawilibyśmy wokaliście piwo. Czy to było miłosne lato, a może jeszcze będzie? Kwestie miłości zostawmy horoskopom, tymczasem biegiem do lodówki, start!

Piwo: Biegiem po piwo, Browar Piwoteka

Muzyka:

ZNAMY SPOSÓB

Znamy sposób żeby było wam lepiej, i to nie może, a na pewno. Wiedzą jak smakuje życie, a my wiemy jak smakuje piwo.

Piwo: Summer Ale, Browar Wrężel

Muzyka:

Na razie tyle, dajcie znać jak się piło i słuchało, i jakiej muzyki chcecie więcej!