Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

20 maja 2016

Dwa szybkie Żubry – jedyna taka loteria!

Takiej promocji jeszcze nie było. Pod kapslami i zawleczkami Żubra można wygrać kolejne Dwa Szybkie Żubry. W sumie do zgarnięcia jest 14 milionów piw!

0

Dreszczyk emocji i wielka nadzieja na wygraną. Tak jednym słowem możemy określić doznania związane z grą na loterii. Dodatkowego smaczku nadaje sama nagroda – piwo!

PIWNE LOTERIE

Beerloversi pamiętają niejedną piwna loterię, w której mieli okazję spróbować swoich. Pamiętacie, jak w ubiegłym roku Tatra organizowała swoją promocję? Zasady były proste. Kupujemy promocyjną Tatrę i szukamy informacji o wygranej pod kapslem lub zawleczką. W ten sposób Tatra rozdała kilka milionów piw. Podobnie jest z Harnasiem i jego akcją „Harnaś miliony piw rozdaje”, w której pula nagród to 7 milionów piw. Jednak to nie wszystko. Żubr niedawno zorganizował własną piwną loterię i zdecydowanie przebił stawkę!

DWA SZYBKIE ŻUBRY

Już teraz w sklepach dostępne są promocyjne opakowania butelek i puszek, gdzie pod kapslami i zawleczkami możecie wygrać nie jedno, a dwa kolejne piwa! Wystarczy trafić na napis „Wygrałeś 2 Żubry” i zgłosić się do sklepu oznaczonego odpowiednią naklejką. Tam odbieramy nagrodę i, kto wie, może znowu wygrywamy? :) Szanse są dosyć spore, ponieważ w puli znajduje się aż 14 milionów piw. Taka ilość gwarantuje, że przez cały okres promocji o wygraną będzie nietrudno. Najwyższy czas ruszać do sklepów. Nie dajcie Żubrom na siebie czekać. ;)

Gratulacje! Wygrałeś 2 szybkie Żubry!

JAK ODEBRAĆ NAGRODĘ?

Część z Was pewnie już widziała nowy spot promocyjny w telewizji. Sami wiecie najlepiej, że nie ma jak dwa szybkie Żubry. ;)

A teraz kilka słów o promocji i sposobie odbioru piw. Akcja ruszyła wraz z początkiem marca i potrwa do czerwca 2016 roku. Jest więc dużo czasu na upolowanie dwóch darmowych Żubrów. Wygrane piwa możecie odebrać do końca lipca w sklepach oznaczonych naklejką „Tu odbierz nagrodę”. Pełną listę sklepów znajdziecie na stronie króla puszczy: www.zubr.pl.

LOTERIA Z ROZMACHEM

Na koniec chcieliśmy jeszcze wspomnieć o skali promocji. To co ją wyróżnia, to pula nagród. Nie codziennie można wygrać 14 milionów piw! Szybkie obliczenia matematyczne dają nam wyniki 7 mln litrów. To więcej niż wypito na całym Oktoberfest w 2015 roku!  To doskonale obrazuje rozmiar i skalę promocji. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie pod kapslem upragnioną wiadomość! :)

pakszoty