Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

23 marca 2015

Guma do żucia o smaku piwa

Ludzka kreatywność nie zna granic! Jeśli guma do żucia kojarzyła

0

Ludzka kreatywność nie zna granic! Jeśli guma do żucia kojarzyła Wam się do tej pory tylko z miętą lub owocami, to musicie dorzucić do tej listy… piwo. Guma o smaku piwa pewnie przypadnie Wam do gustu.

PIWO W GUMIE DO ŻUCIA

Guma do żucia o smaku piwa

Żródło:http://ecx.images-amazon.com

 

Amerykanie są narodem, który lubi eksperymentować. Piwo o smaku pizzy powstało przecież w Chicago. Nic więc dziwnego, że wpadli też na pomysł produkowania gumy do żucia o smaku złotego trunku. Czego nie robi się dla pieniędzy, chęci zdobycia sławy i zaspokojenia pragnień konsumentów? W amerykańskich sklepach kupicie więc bezcukrową gumę Wrigleys Extra Dessert Delights Root Beer Float. Internetowe recenzje są raczej pozytywne, więc na pewno warto spróbować i przekonać się na własnej skórze czy takie przedsięwzięcia mają sens.

WYNALAZEK DLA MAŁOLATÓW

Guma o smaku piwa dla małolatów

Ira Scott, śmiały wynalazca z Merriville w stanie Indiana specjalnie z myślą o nieletnich wyprodukował gumę do żucia o smaku zimnego piwa. Scott zapewnia, że jego wynalazek jest zdrowy, nie zawiera alkoholu, a kofeiny ma tyle, ile puszka wody mineralnej. Co ciekawe, twierdzi też, że jego guma korzystnie wpływa na serce i wydłuża życie… :D Trochę trudno w to uwierzyć, ale kto wie, może jest w tym jakieś ziarenko prawdy? ;)

PIWO WZMAGA KREATYWNOŚĆ

Piwo wzmaga kreatywność

 

Po raz kolejny okazuje się, że piwo wzmaga kreatywność i podsuwa ludziom różne szalone pomysły. Niektóre z nich, jak na przykład guma do żucia o smaku piwa, czy piwo o smaku pizzy budzą zdumienie, ale kto nie chciałby spróbować i wyrobić swoje własne zdanie na temat innowacji? Poza tym, bez kombinowania nie byłoby postępu, więc dobrze, że są ludzie, którzy mają odwagę wytyczać nowe piwne ścieżki.

Kto z Was miałby ochotę na spróbowanie gumy do żucia o smaku piwa?