Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

27 października 2015

Jesienna rozrywka

Szaro, buro i nudno. Tak zazwyczaj kojarzy nam się jesień.

0

Szaro, buro i nudno. Tak zazwyczaj kojarzy nam się jesień. Zobaczcie, jak przetrwać najbardziej ponurą porę roku i dobrze się przy tym bawić. Oczywiście nie zabraknie piwnych akcentów.

MULTIMEDIA

Świat cyfrowej rozrywki niewątpliwie pomaga zwalczać nudę w każdej sytuacji. Filmy, seriale i gry video to doskonali towarzysze piwa. Przyznamy, że w okresie jesienno-zimowym nader często zdarzają się nam maratony filmowe lub długie sesje z padem w dłoniach. :) Każdy znajdzie coś dla siebie. Tych mniej wymagających, zadowoli najnowszy sezon dobrego serialu komediowego lub partyjka po sieci na konsoli. Żądni wrażeń spędzą długie godziny przy bardziej wymagających tytułach, zarówno jeśli chodzi film, serial czy grę. Do rozkładu jazdy wróciły takie serialowe hity jak Homeland czy Fargo! :) Na VOD obejrzymy najnowszego MadMaxa i Jurassic World. Gracze też nie mają na co narzekać. Posiadacze PS4 już się cieszą najnowszym Metal Gear Solid, a przed nami jeszcze premiery Assassin’s Creed: Syndicate, Call of Duty: Black Ops III oraz Fallout 4! Pamiętajcie zajrzeć też do beerloversowej sekcji „news” po wiadomości i premiery ze świata piwa!

Maraton serialowy z piwem

DIY

Opcja „kanapa+TV” Wam nie odpowiada? Weźcie sprawy w swoje ręce! Majsterkowicze nareszcie znajdą czas na wykonanie własnych piwnych gadżetów. U nas w redakcji butelki przeznaczone na wykonanie z nich oryginalnych szklanek właśnie zbierają 53. warstwę kurzu. :) Jeśli nie lubicie się ze skrzynką na narzędzia, może odnajdziecie się w kuchni? :) Przepisów na grzańca szukajcie w naszych wpisach. Chętnych chyba nie będzie brakowało, sądząc po wynikach naszej wcześniejszej ankiety. Prawie połowa z uczestników wybrała opcję z grzańcem. ;) Możecie też pójść o krok dalej i uwarzyć własne piwo. Na czasie chyba będzie pumpkin ale, ale nie namawiamy. Sami wiecie co, lubicie najbardziej! :)

Majsterkowanie przy piwie

ROZWÓJ OSOBISTY

Jesień to też czas pracy nad samym sobą. Nie mamy na myśli siłowni. W długie i nudne wieczory możemy popracować nad naszą wiedzą. To jest najodpowiedniejszy czas na nadrobienie zaległości i przeczytanie naszych wszystkich artykułów. :) Możecie nareszcie pokusić się o degustację jakiś piwnych nowości lub zechcecie opanować charakterystykę piwnych stylów? To też dobry moment na przejście kursu sensorycznego, dzięki któremu degustacja piwa już nigdy nie będzie taka sama. ;) Niezależnie od tego, na co się zdecydujecie, dajcie nam znać w komentarzach o swoich planach! :)

Piwo i wiedza