Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

19 grudnia 2016

Leć po nagrody z Mikołajem!

Gotów, by wziąć udział w świątecznym wyzwaniu? Mamy dla Was…

0

Gotów, by wziąć udział w świątecznym wyzwaniu? Mamy dla Was wyjątkowy konkurs, który zawiera grę i pytanie otwarte. 

KIEDY TRWA KONKURS?

Konkurs rozpoczyna się od godziny 12:00 dnia 19.12.2016 i kończy się 9.01.2017 o godzinie 12:00.

NAGRODY:

Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody w piwnym klimacie:
40 kufli Beerlovers i 40 świątecznych czteropaków Tyskiego ze szczególną dedykacją dla Beerlovera.

JAK GRAĆ I WYGRYWAĆ?

1. Gra

Wskakuj w sanie i poczuj się jak Mikołaj. Zbieraj punkty i stań na szczycie tabeli, aby znaleźć się w gronie 40 zwycięzców, do których trafią czteropaki piwa Tyskie. W grze czyhają przeszkody, w które możesz wpaść maksymalnie pięć razy, później musisz spróbować swoich sił od początku. ;)

Konkurs kończy się 9 stycznia, dlatego tego dnia o godzinie 12:00:00 zapisujemy stan tabeli. Gracze, którzy w tym momencie będą zajmowali 40 pierwszych miejsc, otrzymają wspomnianą nagrodę.

Możesz grać ile chcesz, aby osiągnąć jak najlepszy wynik, aż do zakończenia konkursu. Bądź czujny i nie strać miejsca w tabeli!

2. Pytanie otwarte

Nie idzie Ci w grze? Nie przejmuj się! Pamiętaj, że czeka jeszcze pytanie otwarte, w którym Mikołaj poprosił Beerloversów o ponoc. Jeżeli Twoja odpowiedź będzie ciekawa, barwna i przede wszystkim spodoba się Świętemu Mikołajowi to możesz liczyć na kufel Beerlovers. W tym przypadku również ogłosimy listę 40 zwycięzców z najlepszymi odpowiedziami.

W pytaniu otwartym odpowiedzi można udzielić tylko raz, dlatego dobrze przemyśl swoją propozycję, aby powaliła wszystkich z nóg! ;)

Podobał Ci się konkurs? Na naszej stronie znajdziesz więcej wiadomości, ciekawostek, i nowości z piwnego świata. Piwo nie ma przed nami tajemnic!