Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

8 czerwca 2015

Letnie gadżety piwne

Po raz kolejny wychodzi z nas zamiłowanie do gadżetów, które

0

Po raz kolejny wychodzi z nas zamiłowanie do gadżetów, które jak wiemy, też bardzo lubicie. Zobaczcie zatem jakie gadżety będą modne w to lato i bez czego lepiej się nie pokazywać! :)

 

COŚ DO OCHŁODY

Nie ma nic gorszego jak ciepłe piwo w letni upał. Z pomocą przychodzi nam na myśli kilka piwnych gadżetów, które pomogą nam zadbać o odpowiednią temperaturę ulubionego piwa. Dla tych, którzy pozostali w domu doskonałym rozwiązaniem będzie lodówka na USB.  Fajnie wygląda i nawet działa, ale jest jeden problem – pomieści tylko jedną puszkę… Z pomocą przychodzi Chilisner. Metalowy szpikulec, który po schłodzeniu w lodówce możemy wsadzić do dowolnej butelki. Wielkim plusem jest to, że można popijać schłodzone piwo bez konieczności wyjmowania gadżetu z butelki. Minusem jest cena. Musimy odliczyć 29,95$ za dwie sztuki tego gadżetu.

Trochę chłodu

Źródło: http://corkcicle.com/pages/chillsner

 

COŚ NA PLAŻĘ

Na plaży trzeba się jakoś pokazać. :) Zacznijmy od ubioru. Koszulka Lech surfer to pozycja obowiązkowa w letniej kolekcji. Jednak kto siedzi na plaży w koszulce? No właśnie… Na piasku rozłóżmy zatem ręcznik Żubra, a na nim postawcie 6-pak ulubionego piwa. Najlepiej zapakowany w cooler, który nie pozwoli, aby złocisty trunek nabrał zbyt wysokiej temperatury. Musimy jeszcze zadbać o naszą wygodę. Wymarzonym gadżetem będzie fotel/leżak ze specjalną kieszonką na piwo. Tu słowa uznania należą się naszemu koledze wędkarzowi, który polecił nam ten gadżet. Jedynym minusem mogą się okazać zazdrosne spojrzenia naszych kompanów. Kto by nie chciał zasiąść na piwnym tronie? ;)

Fajnie jest poleżeć

Źródło: http://www.makstor.pl

 

COŚ PRAKTYCZNEGO

O wszelkiej maści otwieraczach ukrytych w czapkach, klapkach i innych częściach garderoby nie będziemy wspominać. Skupimy się raczej na innych drobiazgach, które ułatwią nam życie. Przypomnijcie sobie ile razy zdarzyło się Wam wylać otworzone piwo? Na ratunek przybywają gumowe kapsle wielokrotnego użytku. Nie tylko zadbają o bezpieczeństwo złotego trunku, ale też utrzymają je w pożądanej świeżości. Za 6 sztuk zapłacimy 6,99$. Drugim z nich podstawka Chill Puck. Zasada działania jest bardzo prosta. Wystarczy umieścić podstawkę w lodówce, a po wyjęciu nałożyć na nią puszkę. Nigdy więcej ciepłego piwa! Nie zapomnijcie też o naszym sklepie z gadżetami. Lodowy kufel z naszego asortymentu idealnie spełnia swoją rolę w cieplejsze dni! :)

Postaw na chłód!

Źródło:http://www.chillpuck.com