Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

18 września 2017

Mieszkanie Beerlovera

Dzisiaj domówka u nas!

0

Mówi się, że wnętrze domu stanowi odbicie osobowości. Meble, akcesoria i kolorystyka wiele mówią o tym, kim jesteśmy. Jak zatem powinno wyglądać mieszkanie Beerlovera? Tym razem wcieliliśmy się w rolę dekoratorów wnętrz! Jak wyszło? Zobaczcie sami!

JASNY PRZEKAZ

Zanim gość przekroczyłby próg naszego wymarzonego mieszkania, zobaczyłby na ziemi inskrypcję, która wiele mówi o gospodarzu. Chodzi oczywiście o wycieraczkę, która głosi „Nie wchodź tu bez piwa”.

źródło: morethanwords.uk.com

BURSZTYNOWE WROTA

Odrobina przepychu nie zaszkodzi. Jedni marzą o drzwiach ze szczerego złota, a my szczerze pragniemy jedynie butelkowych drzwi, które mienią się pięknym, bursztynowym kolorem.

źródło: reatildesignblog.net

ŚCIANA PIWA

Przejdźmy do salonu. Piwny motyw obowiązkowo musiał pojawić się również na ścianach, dlatego zdecydowaliśmy się na tapetę z kolorowymi kapslami. Gdy ma się przed sobą taki widok, telewizor nie jest konieczny.

źródło: aliexpress.com

KTÓRA GODZINA?

Czas nie liczy się z nikim, ale my chcielibyśmy mieć na niego oko. Ściennych zegarów w piwnej odsłonie znaleźliśmy kilka, ale nasze serce podbił ten z nalewakami.

źródło: stackliving.com

PIWNY ŻYRANDOL

W eleganckich, drogich hotelach wzrok przyciągają majestatyczne, kryształowe żyrandole – synonim luksusu i przepychu. My byliśmy trochę skromniejsi i postawiliśmy na żyrandol składający się z butelek po naszym ulubionym trunku – bardziej „budżetowy”, jeśli chodzi o użyte materiały, ale z wyglądu równie imponujący…

źródło: pinterest.com

DROGA USŁANA KAPSLAMI

Pora zajrzeć do łazienki. Nasza podłoga to prawdziwy majstersztyk. Jeżeli nie macie pomysłu na wykorzystanie swojej kolekcji kapsli, tutaj mała podpowiedź.

źródło: hometalk.com

KĄPIEL Z PIANKĄ

Oczywiście najlepiej byłoby wybrać się do piwnego SPA, gdzie podczas kąpieli w piwie możecie również delektować się nim, ale nie można mieć wszystkiego. Dlatego proponujemy zasłonę z motywem, który zachwyci każdego Beerlovera.

źródło: https://www.etsy.com

Oczywiście po odświeżającym prysznicu trzeba się czymś wytrzeć:

źródło: http://www.cafepress.com

I umyć zęby:

źródło: www.zazzle.com

Tak mniej więcej prezentowałoby się mieszkanie Beerlovera. Macie jeszcze jakieś pomysły? Chętnie o nich poczytamy w komentarzach! A gdyby Was ciekawiło, co zaplanowaliśmy w kuchni, to cóż, tutaj wybór był o wiele prostszy…

źródło: imgur.com