Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

2 lutego 2015

Najdziwniejsze kufle do piwa

Temat naczyń do piwa bardzo się nam spodobał, dlatego postanowiliśmy

0

Temat naczyń do piwa bardzo się nam spodobał, dlatego postanowiliśmy go kontynuować. Jak zapewne zdążyliście już zauważyć, jesteśmy gadżeciarzami. :) Dotyczy to każdego aspekty naszego życia, także picia piwa. Zatem chcemy Wam przedstawiać kolejną porcję najdziwniejszych kufli do piwa!

 

 Na początek szybka rozgrzewka przy piwie. Doskonale się do tego nada muscle mug. Kufel dzięki, któremu możemy poćwiczyć mięśnie naszego przedramienia. Nikt nam już nie zarzuci, że całymi dniami pijemy piwo. Takie ćwiczenia lubimy!

Ćwicz z piwem

Źródło: http://www.baronbob.com/mug-muscles.htm

 

 Z tym kuflem każde piwo, które popijasz będzie smakowało jak to prosto z beczki! Wyjątkowa drewniana konstrukcja wprawi w zachwyt niejednego Beerloversa! Dopisujemy do swojej listy życzeń! ☺

 Piwo z beczki

Źródło: http://www.amazon.com

 

 Pamiętacie nasze piwne „zrób to sam”? Jednym z pomysłów było zrobienie szklanek z butelek po piwie. Jeśli jednak majsterkowanie Wam nie wychodzi, możecie pójść na łatwiznę i skorzystać z gotowych szklanek.

Kufle ze szklanek

Źródło: http://www.buzzfeed.com

 

Teraz cofamy się o kilka wieków, do czasów kiedy to Vikingowie panowali w Skandynawii. Co powiecie na róg z którego możecie popijać ulubione piwo w stylu ludzi północy? Do kompletu konieczna jest podstawka, na której to wyjątkowe naczynie spokojnie na nas będzie czekało.

Piwny róg

Źródło: http://www.amazon.com/

 

Teraz coś dla fanów obfitej piany. Dzięki temu wynalazkowi, Wasze piwo zawsze będzie miało zadawalający poziom pianki. Wystarczy tylko kilka ruchów kciuka. ☺

Piana na dwa palce!

Źródło: http://www.amazon.com

 

Zamień swój kufel w dyskotekę. Wystarcz sięgnąć po ten gadżet, a czujnik ruchu sam uruchomi świecące diody LED! Idealny na karnawałowe imprezy!

Disco kufel

Źródło: http://www.gadgetsandgear.com

 

Miłośnicy nauk ścisłych i Ci bardziej dokładni na pewno docenią zalety tego naczynia. Specjalna podziałka z chirurgiczną precyzją odlicza ilość wypitego przez nas piwa. Przydaje się szczególnie wtedy, kiedy zostaje nam ostatnia butelka oraz kilku chętnych do jej wypicia. ☺

Kufel dla chemików

Źródło: http://www.trendhunter.com

 

 Po beczkowym kuflu przyszedł czas sprawdzić przekonanie, że najlepsze piwo jest prosto z kega! Nas przekonali!

Keg

Źródło: http://www.baronbob.com

 

A Wy macie swoje ulubione kufle? Dzielcie się fotkami w komentarzach!