Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

22 grudnia 2017

Najlepsze piwne prezenty

Pomysł na świąteczny prezent dla Beerlovera? Pozornie prosta sprawa. Jeśli

0

Pomysł na świąteczny prezent dla Beerlovera? Pozornie prosta sprawa. Jeśli jednak chcemy postawić na oryginalność, wszystko się nieco komplikuje. Sklepowe piwne gadżety bywają dość tendencyjne a znalezienie w sieci czegoś wyjątkowego nie należy do łatwych rzeczy. Na szczęście macie nas i nasz ranking najciekawszych prezentów dla piwolubów.

PERSONALIZOWANY KUFEL

O tym, że kufel w domu Beerlovera to rzecz niezbędna, wiedzą chyba wszyscy. Kosztowanie złocistego trunku z odpowiedniego szkła to kwestia nie tylko estetyki, ale też walorów smakowych. Kufel kuflowi jednak nierówny. Dlatego warto postawić na ten naprawdę dobrej jakości. A jeśli przy okazji uda nam się trafić na grawera, który wygraweruje na nim osobistą dedykację dla obdarowywanego, to mamy już pewność, że nasz prezent będzie jedyny w swoim rodzaju.

źródło: mygiftdna.pl

BILET DO PIWNEGO SPA

Liczą się nie tylko przedmioty, ale również chwile. Dlatego w ramach świątecznego prezentu możemy zaprosić Beerlovera na wyprawę do łaźni piwnych. Choć jeszcze do niedawna obiekty tego typu można było spotkać przede wszystkim na terenie Czech i Słowacji, od kilku lat pojawiają się również w Polsce, np. w Piotrkowie Trybunalskim lub Częstochowie.

źródło: https://travelaway.me/beer-spas

WYCIECZKA DO BROWARU

Wyruszyć w podróż śladami historii browarnictwa – to marzenie każdego Beerlovera. A możliwość zrealizowania tego marzenia w towarzystwie bliskiej osoby to najlepszy z możliwych scenariuszy. W samej Polsce browarów, które udostępniają swoje hale do zwiedzania, jest całkiem sporo. A każdy z nich oferuje moc atrakcji – spacer z przewodnikiem, szybki kurs kosztowania piwa z profesjonalnym cervaserio (piwnym ekspertem i degustatorem), poznawanie tajników sztuki browarnictwa i oczywiście – kosztowanie świeżo uwarzonego trunku.

źródło: tropter.pl

COŚ DO UBRANIA

Piwne wyznanie na koszulce, bluza ze specjalną kieszenią na piwo a może legginsy z piwnym wzorem? Wszystko zależy od gustu obdarowywanej osoby. Polecamy szybkie rozeznanie w szafie osoby, którą planujemy zaskoczyć prezentem. Należy sprawdzić, co lubi nosić, w czym czuje się dobrze, co będzie jej najlepiej. A potem pozostaje już tylko kwestia wyboru. Oferta piwnych ubrań jest całkiem pokaźna, dlatego nie powinniśmy mieć problemu ze znalezieniem tego idealnego prezentu.

źródło: beerlovers.pl

PO PROSTU (?) PIWO

Są takie piwa, o których skosztowaniu marzy niemal każdy Beerlover. Kultowe, oryginalne, wyjątkowe ze względu na swoją oprawę, miejsce, z którego pochodzą, skład, dostępność, cenę… Czasem jedną butelką piwa można wyrazić więcej niż tysiącem słów. Ot, choćby w przypadku piwa, które pomaga zakochanym wyznać miłość!

źródło: wow247.co.uk

Tyskiego najlepszego!

Tyskie ułatwia składanie życzeń za pomocą limitowanej edycji opakowań z okazjonalnymi zwrotami i sformułowaniami – łącznie znajdziemy w sklepach 23 butelki i puszki z różnymi życzeniami. Zestawione w dowolny i twórczy sposób, mogą utworzyć autorskie życzenia. Tegoroczną nowością w akcji „Tyskiego najlepszego!” jest wsparcie dla Szlachetnej Paczki. Dzięki zaangażowaniu marki pomoc wolontariuszy i darczyńców dotrze do ok. 20 tys. rodzin.

źródło: kp.pl

W podobną stronę poszedł Lech, który postanowił zainspirować się zimowym krajobrazem polskich Tatr i Podhala. Piwo w opakowaniach z limitowanej edycji, mocno nawiązujących do górskich widoków, można kupić w sklepach na terenie całego kraju,  do wyczerpania zapasów.

źródło: kp.pl

Na koniec słowo otuchy dla wszystkich tych, którzy wciąż stoją przed trudnym wyborem idealnego prezentu dla bliskiej osoby. Pamiętajcie o tym, że choć sam podarunek może sprawić wiele radości, najbardziej liczy się pamięć i sam gest. Równie dobrym pomysłem może być talon na wyjście z przyjaciółmi do ulubionej knajpy bądź wspólny wieczór we dwoje przy kuflu ulubionego IPA. Koniecznie podzielcie się z nami swoimi pomysłami na świąteczne prezenty dla fanów złocistego trunku!