Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

22 sierpnia 2014

Beer Geek Madness – nowa piwna impreza w kalendarzu

Oj obrodziło nam w sierpniu piwnymi imprezami. Tym razem dostaliśmy cynk o pierwszej edycji Beer Geek Madness.

0

Piwne geeki, którzy przyjadą do Wrocławia 30 sierpnia, będą mieli okazję spróbować unikatowych piw górnej fermentacji przygotowanych przez rodzime browary oraz zagranicznego gościa specjalnego. Polskę reprezentować będą: Browar PINTA, Pracownia Piwa, Browar Szał Piw, Browar Bednary w kooperacji z Browarem Piwoteka, Browar Podgórz, a także Kolaboranci – Browar Widawa/Browar Kopyra oraz Browar Birbant. Z kolei wspomnianą gwiazdą zagraniczną będzie kultowy browar z Danii – MIKKELLER

Dużym atutem imprezy jest to, że pojawi się na nich moc piwnych premier. Każdy z polskich browarów, specjalnie na tę imprezę opracował nową, przygotowaną specjalnie na BGM recepturę, będącą interpretacją nazwy wydarzenia. W trakcie imprezy publiczność będzie mogła wybrać najbardziej zwariowane piwo, a jego autorzy otrzymają specjalną „statuetkę” BEER GEEK CHOICE. 

I jeszcze mała ciekawostka – biletem wstępu na imprezę jest zakup specjalnie przygotowanego szkła festiwalowego o wartości 16 złotych. Ktoś się wybiera?