Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

25 czerwca 2019

Lotny Festiwal Piwa w Warszawie

Już w najbliższy weekend Lotny Festiwal Piwa po raz pierwszy zagości w Warszawie.

0

Już w nadchodzący weekend (28-30.06) stadion PGE Narodowy w Warszawie przeobrazi się w centrum spotkań pasjonatów rzemieślniczego piwa. To wszystko za sprawą Lotnego Festiwalu Piwa, który w tym roku po raz pierwszy zawita w stolicy. Odwiedzający będą mieli okazję spróbować licznych rzemieślniczych browarów, a dodatkowo spróbować zarówno lokalnych, jak i egzotycznych potraw serwowanych w food trackach. Ponadto organizatorzy zapewniają, że na festiwalu nie zabraknie atrakcji. Wejście na imprezę jest bezpłatne.

Pierwszy Lotny Festiwal Piwa odbył się w Legnicy w 2017 roku. Impreza spotkała się z ogromnym uznaniem, zarówno ze strony odwiedzających, jak i wystawców. Niedługo potem festiwal zaczął pojawiać się również w innych częściach kraju. Organizatorom zależało na tym, by wydarzenie było prawdziwym piwnym świętem dla mieszkańców poszczególnych miast. Dzięki otwartej formule i atrakcjom odnajdą się na nim wszyscy, nie tylko piwosze.

W tym roku impreza zahaczyła już o Zieloną Górę i Gliwice, a wkrótce zagości jeszcze w Lubinie, Oleśnicy, Wrocławiu, a także Legnicy. Więcej informacji na temat nadchodzącego wydarzenia można znaleźć na stronie organizatora oraz w facebookowym wydarzeniu.