Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

19 września 2019

Piwny weekend w Krakowie i Żyrardowie

Festiwalowe atrakcje na ostatni weekend lata! Jest w czym wybierać

0

Ostatni weekend lata obfituje w piwne imprezy. Jeśli planujecie spędzić najbliższe dni w Krakowie i jesteście spragnieni atrakcji, koniecznie wpadnijcie do tamtejszego Forum Wydarzeń przy ul. Marii Konopnickiej 28. Organizowany w dniach 20-21 września One More Beer Festival to wyjątkowa impreza skupiająca fanów piwa rzemieślniczego. Organizatorzy – Browar PINTA, Grzegorz Korcz oraz SmakPiwa.pl zaprosili do udziału ponad 30 różnych browarów, zarówno z Polski, jak i zagranicy. Każda z zaproszonych marek ma przygotować na czas festiwalu kilka wyjątkowych piwnych propozycji. Będzie to więc okazja, by skosztować piw na co dzień trudno dostępnych.

I choć wszystkie wejściówki dostępne na stronie festiwalu już się wyprzedały, to organizatorzy przygotowali dodatkową pulę biletów dostępnych przy wejściu na imprezę. Więcej informacji znajdziecie na facebookowym profilu One More Beer.

Tym, którzy do Krakowa się nie wybierają, proponujemy Żyrardów. Tam, również w piątek i sobotę, odbędzie się piąta edycja Chmiel Festu. Impreza odbędzie się w Muzeum Lniarstwa, a poza świetnym piwem z Polski i zagranicy nie zabraknie koncertów, food tracków, pokazów piwowarskich i wielu innych atrakcji. Zainteresowani? Godzinową rozpiskę całej imprezy znajdziecie na facebookowym profilu Chmiel Festu. Wstęp na festiwal jest wolny.