Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

8 grudnia 2014

Nietypowe pokale i kufle na piwo

Najlepszy trunek na świecie wymaga odpowiedniej oprawy. Zwyczajny pokal do

0

Najlepszy trunek na świecie wymaga odpowiedniej oprawy. Zwyczajny pokal do piwa lub kufel to już za mało, żeby podkreślić jego wyjątkowość. Dlatego powstają różne, nietypowe naczynia, które cieszą oczy i są wyrazem prawdziwej miłości do piwa. Zobaczcie najdziwniejsze kufle do piwa i przekonajcie się sami!

 

POKAL DO PIWA W KSZTAŁCIE BUTELKI

Wreszcie ktoś docenił piękno zaklęte w butelce! Z zewnątrz pokal do piwa ma kształt jak każdy inny, ale po nalaniu piwa czeka na nas przyjemna niespodzianka. Takim naczyniem można wznosić wiele wspaniałych toastów… Musimy ją zdobyć. :)

Butelkowe wnętrzeŹródło:pinterest.com

NOWOCZESNE POKALE DO PIWA –  STYLOWY DESIGN

W szklance, której wnętrze sprytny projektant podzielił na dwie części piwo prezentuje się naprawdę dobrze. Przyjemność picia pozostaje dokładnie taka sama, czyli doskonała, ale kogo nie cieszą ciekawe pokale do piwa. Naszym zdaniem fajna, pomysłowo zaprojektowane naczynie jest świetnym uzupełnieniem rytuału delektowania się złotym trunkiem. Rozmarzyliśmy się na samą myśl…

Podwójna szklankaŹródło: pinterest.com

 

SURREALISTYCZNE POKALE DO PIWA

Ten pokal do piwa, a właściwie sam jego kształt – wprost nawiązuje do sztuki i dokonań takich postaci jak: Salvador Dali, Marcel Duchamp. Logiczny porządek rzeczywistości można od czasu do czasu zaburzyć i spojrzeć na świat pod zupełnie innym kątem. Sączenie ulubionego piwa sprzyja rozmyślaniom. Poza tym, taki kufel do piwa wprawi znajomych w prawdziwe osłupienie. Ciekawe czy ktoś krzyknie: „Pokal się wali”? ;)

Surrealny pokalŹródło: pinterest.com

 

DOSTOJNY POKAL Z PIWEM

Pomysłowość ludzka nie zna granic. Zwykły pokal do piwa może zamienić się w dzieło sztuki i przybrać kształt, który na długo zapadnie w pamięci. Czasem jeden detal decyduje o charakterze całości. Nikt nie przejdzie obojętnie obok piwa w kuflu ze srebrną głową niedźwiedzia, czy jelenia. Rozsądek nakazywałby zrobić z nich pokrywkę, ale nie tym razem! Podstawka robi przecież o wiele lepsze wrażenie. Dobrze schłodzony lager będzie prezentował się dostojnie i smakowicie. Nie sądzicie, że w takim pokalu powinno wypić się pierwsze piwo z ojcem?

Piwo stanęło na głowieŹródło: pinterest.com

 

KUFEL NA PIWO W KSZTAŁCIE BUTA

Życia nie można traktować śmiertelnie poważnie – każdego dnia należy szukać nowej okazji do uśmiechu. Kufel do piwa – but, nas totalnie rozwalił. Przy okazji jest to dobry pomysł na prezent dla zaprzyjaźnionego piwosza. Na pewno będzie zadowolony.

Napij się z buta!Źródło: pinterest.com

 

KUFEL NA PIWO – LUBIĘ TO!

Miłość do piwa można wyrażać na wiele różnych sposobów, ten podoba nam się szczególnie. Wypicie dobrego piwa budzi mnóstwo pozytywnych emocji, którymi trzeba podzielić się z całym światem. Taki kufel na piwo nadaje się do tego idealnie. To także idealny kufel dla maniaków mediów społecznościowych. Czujemy, że właśnie zaczynacie przeszukiwać Internet, by znaleźć miejsce, w którym można go kupić.

Lubisz piwo? Wyraź to!Źródło: pinterest.com

Korzystając z okazji polecamy Wam nasz  kufel do piwa. Dostaniecie go za darmo, wystarczy tylko uzbierać odpowiednią liczbę punktów! :)kufel Beerloversa

Z ulubionego kufla, piwa smakują najlepiej! A czy Wy macie w domu jakieś nietypowe naczynia na piwo? Pochwalcie się!