Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

11 grudnia 2015

Odlotowy konkurs świąteczny – piwobranie powraca!

Mamy dla Was doskonałą wiadomość. Już dziś rusza nowa odsłona…

0

Mamy dla Was doskonałą wiadomość. Już dziś rusza nowa odsłona naszego Odlotowego konkursu świątecznego. Święty Mikołaj kolejny raz obsypie Was piwnymi prezentami! :)

LEĆ MIKOŁAJEM PO NAGRODY

Starsi stażem Beerloversi doskonale pamiętają naszą świąteczną grę z Mikołajem w roli głównej. Często też pytaliście na naszym profilu, czy będzie jakiś świąteczny konkurs? W związku z tym, mamy zaszczyt ogłosić, że właśnie ruszyła kolejna runda Piwobrania – tym razem pod hasłem Odlotowego konkursu świątecznego! :) Od dziś do 7 stycznia możecie spróbować swoich sił w walce o zebranie jak największej ilości kapsli. Wszystko zostało utrzymane w tradycyjnym już klimacie 8-bit. Gotowi do gry? :)

ZASADY I NAGRODY

Jeśli wcześniej nie mieliście okazji usiąść za sterami mikołajowego zaprzęgu, szybko wytłumaczymy o co chodzi. Obsługa jest banalnie prosta. Wciskając spację, unosicie się w górę, puszczając – spadacie w dół. Uważajcie na przeszkody oraz skupcie się na zbieraniu kapsli. Gra jest niewątpliwie warta świeczki. Na autorów 40 najciekawszych odpowiedzi na zadane pytanie czekają nasze beerloversowe kufle. Natomiast 40 osób z najlepszym wynikiem dostanie dwupak limitowanej edycji Tyskiego z oryginalnymi beerloversowymi etykietami! Każdy uczestnik wzbogaci się też o 30 pkt na koncie, które może wykorzystać na darmowe gadżety ze sklepiku! Nie ma na co czekać. Pochwalcie się też swoim wynikiem w komentarzach!  :)