Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

19 czerwca 2017

Otwieracze pierwsza klasa

Zapraszamy na wielkie otwarcie!

0

Jest kilka rzeczy, po których poznasz Beerlovera. Piwna garderoba, gablota wypełniona różnymi rodzajami szkła, lodówka pełna różnorodnych piw i szuflady po brzegi wypełnione otwieraczami. Postanowiliśmy sprawdzić, jakie rodzaje tych ostatnich kryją się w odmętach Internetu. Przeczytaj o efektach naszych poszukiwań!

TROFEUM BEERLOVERA

Jeżeli chcesz powrócić do czasów szlacheckich, kiedy spożywano trunki z rogów, to namiastką ówczesnej atmosfery może być otwieracz z fragmentem poroża. Świetnie sprawdzi się podczas imprezy w stylu myśliwskim. Uważaj tylko, żeby nie ustrzelić nic innego poza zimnym piwem.

źródło: foodandwine.com

DLA ELEGANTA

Obsesyjnie poprawiasz swoją fryzurę podczas przyjęć? W takim razie ten otwieracz został stworzony specjalnie dla Ciebie. Łączy w sobie dwie pożyteczne funkcje, a opcjonalnie może posłużyć jako drapaczka. Tylko nie dzielcie piwa na czworo!

źródło: hiconsumption.com

NA TAPCZANIE SIEDZI LEŃ…

… i otwiera piwo pilotem. Połączenie pilota z otwieraczem to strzał w dziesiątkę. W końcu nie ma to jak seans filmowy i piwo. Oby tylko nie ciążyła na otwieraczu ta sama klątwa, co na pilocie, który często znika w dziwnych okolicznościach.

źródło: hiconsumption.com

POKEROWA ZAGRYWKA

Coś dla fanów gier karcianych. Kiedy wszyscy będą się głowić i rozpaczliwie szukać otwieracza, Ty stawiasz wszystko na jedną kartę, która tylko czekała na tę okazję. To właśnie pora na asa z rękawa, a właściwie z kieszeni.

źródło: hiconsumption.com

W STYLU NINJA

Shuriken to broń miotana, stanowiąca niegdyś wyposażenie wojowników ninja. Fascynują Cię opowieści o japońskich skrytobójcach, ale niekoniecznie masz ochotę brać udział w tajnych misjach? Przetestuj zatem otwieracz w kształcie wspomnianego Shurikena.

źródło: pinterest.com

I jeszcze jedno! Nie wczuj się za bardzo w rolę i lepiej podaj otwieracz, zamiast nim rzucać. ;)

OTWIERACZ PÓŁSZLACHETNY

Agaty to niezwykłe minerały, występujące w wielu odmianach. Ich cechą charakterystyczną jest warstwowa budowa, dzięki czemu niektóre z nich wyglądają bardzo efektownie. Jeżeli chcesz zabłysnąć w towarzystwie wyjątkowym otwieraczem, to ten z agatem będzie dobrym wyborem.

źródło: foodandwine.com

Choć ten otwieracz wygląda bardzo luksusowo, to agaty są minerałami półszlachetnymi. Co za tym idzie, ich cena nie jest aż tak wygórowana i nie musicie ich chować do sejfu, aby przekazać kolejnym pokoleniom.

STRZELIMY PO JEDNYM?

A w strzelaniu najlepsi są wojskowi. Jeżeli do dziś z sentymentem wspominasz zabawę żołnierzykami, to ten otwieracz Cię rozczuli.

źródło: odditymall.com

BO OTWIERACZ TO PODSTAW(K)A

To chyba najbardziej praktyczny wynalazek, jaki mógłby mieć każdy piwosz. Drewniana podstawka została wyposażona od spodu w otwieracz. Nie ma tu żadnych bajerów, jest prosto i wygodnie.

źródło: thegreenhead.com

Który otwieracz najbardziej przypadł Ci do gustu? Daj znać w komentarzu i pochwal się swoimi gadżetami w wyzwaniu!