Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

11 kwietnia 2016

Piłka nożna i piwo

Żaden inny sport nie budzi takich emocji jak piłka nożna. Wspólne oglądanie i kibicowanie nie może się obejść bez obecności piwa.

0

Piwo i piłka nożna od zawsze idą w parze. Wspólne kibicowanie, celebracja zwycięstwa czy chwila wytchnienia po rozegranym meczu nie może się odbyć bez udziału dobrego piwa.

WSPÓLNE KIBICOWANIE

Mecz w pubie

Wielkie emocje powinno przeżywać się wspólnie. Właśnie dlatego, tak dobrze czujemy się w towarzystwie kumpli podczas piłkarskich rozgrywek. W gronie przyjaciół zwycięstwo smakuje jeszcze lepiej, a porażka nie boli tak bardzo. Każdy gol naszej drużyny to wybuch wielkiej i nieokiełznanej radości. Doskonale znacie to uczucie. Przypomnijcie sobie Wasze reakcje po historycznym zwycięstwie nad Niemcami. Każdy z dwóch goli celebrowany był jeszcze długo po ostatnim gwizdku. Nie ważne czy mecz oglądaliście w pubie, czy u kolegi przed telewizorem. W świętowaniu takich chwil piwo jest niezastąpione. Wyobrażacie sobie dwóch gości, którzy stukają się szklankami whisky? My też nie. ;) Piwo to naturalny napój każdego kibica. Uniesione kufle pełne złotego płynu to nieodłączny element każdej zdobytej bramki.

WYJŚCIE NA BOISKO

Mecz z kolegami

Na tym piłkarskie emocje się nie kończą. Niezależnie o wieku, najwięcej frajdy sprawia osobiście rozegrany mecz. Wystarczy kilku kumpli, piłka i boisko. Tu nie liczy się wynik, a dobra męska zabawa i gra fair play. Emocji też nie brakuje. Spróbujcie tylko nie trafić w bramkę w sytuacji sam na sam z bramkarzem. ;) Już słyszymy ten jęk zawodu. :) Co innego, gdy uda się ustrzelić hat-trick. W takim meczu najfajniejsze jest jednak, to co dzieje się po ostatnim gwizdku. Obie drużyny, niezależnie od wyniku, udają się na piwo. Wynik nie ma znaczenia, liczy się tylko wspólna gra i uznanie dla przeciwnika, które możemy okazać stawiając kolejkę.

TYSKIE = PIŁKA

W najbliższym czasie okazji do świętowania będzie co nie miara. Wszyscy jesteśmy ciekawi formy naszej reprezentacji i pokładamy w niej wielkie nadzieje. Pamiętajcie też, że Tyskie będzie obecne na stadionach, nie tylko piłkarskich. Sportowych emocji nie zabraknie podczas nadchodzącego lata. Biało-czerwone barwy będą widoczne podczas każdej większej imprezy sportowej, nie tylko za sprawą kibiców. :) Już teraz gorąco zachęcamy do wpierania naszych sportowców!