Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

9 czerwca 2014

Piwna ustawka

Spotkania przy piwie z kolegami powinny być na stałe wpisane

0

Spotkania przy piwie z kolegami powinny być na stałe wpisane do męskiego kalendarza. Piwna ustawka z kumplami to jedenaste przykazanie każdego Beerloversa!

Tradycyjne męskie spotkania przy piwie dla każdego mężczyzny znaczą bardzo wiele. Niezależnie czy chcemy odstresować się po tygodniu pracy, czy po prostu dowiedzieć się co nowego u naszych starych kumpli, to doskonała okoliczność na spotkanie w gronie znajomych.  Jeśli zadzwoni do Was telefon z pytaniem: „idziesz na piwo”, odpowiedź może być tylko twierdząca! ;)

Świętowanie przy piwie


ŚWIĘTOWANIE PRZY PIWIE

Zaliczona sesja, awans w pracy lub narodziny dziecka. Każdy powód jest dobry, by świętować przy piwie.  Z każdym kuflem nasz entuzjazm coraz bardziej udziela się barowym towarzyszom. Koledzy doceniając postawioną kolejkę winni odwdzięczyć się tym samym. :) Piwo jest trunkiem stworzonym do tego typu imprez. Nie uderzy nam do głowy tak szybko, jak w przypadku mocniejszych alkoholi. Dzięki temu dłużej będziemy cieszyć się pozytywną atmosferą i osobistymi sukcesami. To też doskonała okazja na nadrobienie zaległości ze znajomymi. Piwo sprzyja męskim rozmowom tworząc wokół nich przyjemny klimat.

Piwo na pocieszenie


PIWO ROZUMIE

W życiu jednak nie zawsze jest tak kolorowo, jak w powyższym akapicie. Czeka Was sesja poprawkowa lub szef wzywa na dywanik? Czasem potrzebujemy wsparcia w naszych działaniach lub zwykłego pocieszenia. Tu sentencja: „piwo nie pyta, piwo rozumie” nabiera sensu. Może nie dosłownie piwo, ale najlepszy przyjaciel wysłucha nas i poklepie po ramieniu. Łyk ulubionego piwka nie sprawi, że problemy znikną, ale na pewno nie zaszkodzi. ;) Tak więc piwo na dobre i na złe! :)

Mecz przy piwie


SPORTOWE ZMAGANIA

W naszych piłkarzach nie pokładamy już tak wielkich nadziei, ale to nie znaczy, że przestajemy kibicować. Mecz najlepiej ogląd się popijając piwo w pubie wraz z resztą znajomych. Jednak nie tylko piłka nożna dostarcza emocji. Skoki narciarskie w naszym kraju przeżywają drugą młodość. Jesteśmy narodem eksperckim i żadna dyscyplina sportowa nie ma przed nami tajemnic. ;) Wystarczy duży ekran, dobre piwo i przyjaciele, z którymi będziemy toczyć zażarte przepychanki słowne. Zakład o piwo, że był spalony? ;)