Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

20 lipca 2018

Piwny Instagram

Poza tym, że jesteśmy szczerymi miłośnikami piwa, to cenimy również…

0

Poza tym, że jesteśmy szczerymi miłośnikami piwa, to cenimy również piękno. Dobry kadr. Świetny pomysł. Humor i kreatywność. A to wszystko w wersji skumulowanej odnaleźć możemy na instagramie. Wybraliśmy 10 naszych ulubionych piwnych kont na Instagramie ‒ zapraszamy na zwiedzanie!

źródło: @allagashbrewing

Naprawdę nie było nam łatwo wybrać. Kont pełnych dobrego kontentu ubranego w estetyczne obrazki jest dużo. Bardzo dużo. Ale mamy dla Was nasze best of. Kierowaliśmy się poczuciem estetyki i tym, ile wiedzy można z tych profili wydobyć. W naszym zestawieniu znajdziecie kilku polskich i kilku zagranicznych instagramerów ‒ tak żeby być na bieżąco z całym światem. Zdjęcie powyżej to screen konta browaru Allagash ‒ jako wisienka przed tortem. Jest tam profesjonalnie, świetnie jakościowo, lifestyle’owo i merytorycznie. Nic tylko patrzeć (i pić).

źródło: @bkbeerguy

Cory Smith to fotograf i miłośnik piwa, oczywiście. Jego konto wypełnione jest bardzo, bardzo dobrymi zdjęciami. Przy tym nie jest pozbawione merytorycznej treści. W efekcie trudno od niego oderwać wzrok.

źródło: @piwnakaczka

To konto ładnej dziewczyny z dobrym gustem. Czuć tu dystans do siebie, kawał piwnej wiedzy, zaś opisy autorki sprawiają, że idziemy do najbliższego kraftowego sklepu. Naprawdę rozbudza wyobraźnię i wzmaga apetyt na coś nowego, gazowanego.

źródło: @thebottletrade

I znowu jesteśmy w miejscu wypełnionym doskonałymi zdjęciami. Bottletrade to zakątek w sieci dedykowany wszystkim miłośnikom kraftowego piwa. Jest u nich bardzo ciekawie. I, jak już wspomnieliśmy, naprawdę bardzo ładnie.

źródło: @anna.slusarz

Konto Anny Ślusarz to nasze rodowite skupisko estetycznego i kreatywnego podejścia do pokazywania piwa. Nie ma tu długich opisów, nie zioną one również profesjonalną wiedzą browarnika. Jest za to na co popatrzeć i wcale nie jest to zupełnie pozbawione merytoryki.

źródło: @hopculuturemag

Hop Culture to amerykański magazyn internetowy, skierowany do tych, którzy kochają złocisty trunek. O piwie nie tylko piszą, ale organizują również wydarzenia dla piwoszy. Takie realne, nie tylko w sieci.

źródło: @no.to.hop

Ola swoimi zdjęciami doskonale oddaje charakter danego trunku. Jest tam fajnie, ładnie i innowacyjnie. Opisy są krótkie i konkretne, odnoszące się stricte do doznań smakowych.

źródło: @louiebaton

Nie mogło zabraknąć w naszym zestawieniu tego konta, bo… kto z nas nie lubi lego?! Autor jest genialny. Jego poziom humoru przebija wszystko. Kochamy go całym sercem. Zwłaszcza, że o piwie wie dużo i dzieli się swoją wiedzą.

źródło: @agalovescraftbeer

Jest tu prosto, ale bardzo ciekawie. Dziewczyna wie, o czym pisze. A pisze tak, że chce się pić, próbować i biec do sklepu po kolejne.

źródło: @draftmag

DRAFT Magazine określa swoje konto krótko i zwięźle: piwo w całej swej chwale. I to właśnie u nich znajdziemy: klasę, wiedzę, dobry smak.

źródło: @curves.cats.crafts

Jako ostatnie przedstawiamy konto polskie, a dokładniej: poznańskie. Prowadzi je dziewczę mające świadomość swojej urody i lubiące nią epatować, ale nie możemy odmówić autorce ogromnej wiedzy, bezpośredniości i dobrego smaku. Przeglądajcie i czytajcie, bo warto.

Wiemy, że to bardzo poważny skrót. Że świetnych kanałów na Instagramie mówiących o piwie jest znacznie więcej.