Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

16 lutego 2015

Piwny portret

Wiemy, że lubicie robić piwne fotki. Widać to po naszej

0

Wiemy, że lubicie robić piwne fotki. Widać to po naszej galerii, która z dnia na dzień staje się coraz większa. Właśnie z tego powodu poszukaliśmy za Was trochę inspiracji do dalszych piwnych portretów! Przed Wami kilka profili na Instagramie, które warto obserwować!

Żeby łatwiej się Wam było odnaleźć, podzieliliśmy naszą listę na dwie części. Na początek skupiliśmy się na polskich instagramersach. W drugiej części znajdziecie zagranicznych zajawkowiczów. :)

POLSKIE PROFILE:

Mój kufelek

Numer jeden na naszej liście pochodzi właśnie z naszego rodzimego podwórka. Piwny fanatyk, który postanowił się podzielić ze światem swoją wiedzą na ten temat, a przy okazji strzela fajne zdjęcia. Znajdziecie nie tylko piwne portrety, ale też zdjęcia z procesu warzenia.

http://instagram.com/mojkufelek

Anna Ślusarz

Ten profil, to najlepszy dowód na to, że kobiety też lubią piwo! I co więcej, robią mu świetne zdjęcia. Anna Ślusarz robi świetne piwne kompozycje. Kreatywnie podchodzi niemal każdej fotografii. Jest na co popatrzeć. Koniecznie zacznijcie śledzić jej profil pełny piwnych wskazówek i rekomendacji.

http://instagram.com/anna.slusarz

Azjia 

Można powiedzieć, że odkryliśmy prawdziwą wschodzącą gwiazdkę piwnego Instagrama. Widać, że Azjia lubi zdegustować dobre piwo w wolnej chwili. Na zdjęciach znajdziecie cały asortyment piw dostępnych na naszym rynku. Czekamy na więcej!

http://instagram.com/azjia

Beerphotoholic

To nie zwykłe piwne portrety, to dzieła sztuki! Autorka widocznie interesuje się piwem tak samo jak fotografią. Niektóre z tych fotek, aż chce się wydrukować i powiesić nad łóżkiem. :)

http://instagram.com/beerphotoholic

Emwuem

Ujęcia tak samo ciekawe jak i dobór piw. Na pewno nie wieje tu nuda i każde kolejne zdjęcie zasługuje na uznanie. Ciekawy zamysł i bardzo dobre wykonanie. Jedyne do czego można się przyczepić, to czasem zbyt dużo efektów na jednej fotce.

http://instagram.com/emwuem

Mihu

Jak wspomina sam autor na swoim blogu, jest nie tylko miłośnikiem piwa, ale również kolekcjonerem designerskich figurek. Ozdabiają one piwne portrety i idealnie się wpisują w kompozycje. Dla nas bomba! :)

http://instagram.com/mihu

PROFILE ZAGRANICZNE

Joshmbernstein

Przenosimy się trochę dalej i zaglądamy na kolejny instagramowy profil.  Joshua  Bernstein prezentuje swoje piwno-kulinarne podróże i wszystko uwiecznia w kwadratowych kadrach. Dużo zagranicznego piwa i egzotycznego jedzenia. Nie ma co gadać, trzeba zobaczyć! 

http://instagram.com/joshmbernstein

Drinkcraftbeer

Duuuuużo piwa i tyle samo dobrego jedzenia. Widać ekipa Drink Craft Beer  lubi dobrze podjeść, a potem wszystko popić. Oczywiście dobrym piwem. Przeglądanie profilu grozi natychmiastowym poczuciem głodu i pragnienia.

http://instagram.com/drinkcraftbeer

Beerstreetjournal

Ten profil to prawdziwa kopalnia fotek. Ich ilość przyprawia o zawrót głowy. Na przeglądaniu piwnych portretów można spędzić cały dzień. Pozostaje nam tylko pozazdrościć i przeglądać dalej… ☺

http://instagram.com/beerstreetjournal

Beerbasedlife

Lubicie porządek? To profil dla Was. Widać konsekwencję i skrupulatność przy każdym z ponad tysiąca zdjęć. Każde z nich prezentuje odmienne piwo w tej samej bardzo ciekawej kompozycji. Trzeba przyznać, że miło się to ogląda. ☺

http://instagram.com/beerbasedlife

Beerlovers

Na koniec przypominamy o naszej galerii, w której co chwila przybywa coraz więcej nowych zdjęć. To właśnie dzięki wam uzbierała się już spora kolekcja. Dziękujemy za zaangażowanie i oczywiście czekamy na kolejne porcje fotek!  

http://www.beerlovers.pl/galeria