Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

30 grudnia 2013

Piwny sylwester

Jaki Sylwester, taki cały rok! ;) Więc nie ma co

0

Jaki Sylwester, taki cały rok! ;) Więc nie ma co wznosić toastu szampanem! Lepiej wybrać ulubione piwo i zadbać o świetną atmosferę, pyszne przekąski oraz dobrą muzykę!

Kreatywność to podstawa dobrej imprezy, dlatego warto się odrobinę wysilić i zaskoczyć swoich znajomych. Już sam pomysł piwnego Sylwestra będzie dla nich niespodzianką! Możecie postarać się też o dostarczenie im zaproszeń w piwnej butelce (to pomysł dla tych, którzy lubią niestandardowe akcje) lub wysłanie pocztą (opcja dla wytrwałych, których nie przerażają kolejki i lizanie znaczków). Zachęta mailowa oczywiście również wchodzi w grę.

 

Bez dobrej muzyki nie ma też dobrej imprezy. Polecamy skorzystanie z naszej piwnej listy przebojów. Na pewno się sprawdzi! Goście potupią nóżką, będą dośpiewywać teksty piosenek i nie raz uśmiechną się pod nosem. A przecież właśnie o to chodzi. :)

Impreza pełna prawdziwych Beerloversów stwarza również okazję do lekkiej rywalizacji. ;) Kto najlepiej zna się na piwie? Kto z zamkniętymi oczami rozpozna swoje ulubione marki i gatunki złotego trunku? Zmierzcie się! Niech wygra lepszy. :D

Piwa serwowane podczas sylwestrowej imprezy powinny być trochę inne niż zwykle. Wybór piw na rynku jest coraz szerszy, więc nie ograniczajcie się do jednego gatunku.

 

Redd'sOWOCE RZĄDZĄ!

Pora roku nie ma tu nic do rzeczy! ;) Sylwestrowe party to przecież doskonała okazja do wspominek, podsumowań i snucia planów na przyszłość. Dlaczego wiec nie robić tego przy piwku, które kojarzy się z tym, co przyjemne? Zaproszone Panie na pewno będą zadowolone! Miłośnicy owoców śmiało mogą sięgnąć po piwo Redd’s o smaku jabłkowym, ananasa i grejpfruta, czy żurawiny. Lech Shandy, czyli połączenie piwa i lemoniady skutecznie ugasi pragnienie oraz pozwoli chwilę odsapnąć po wyczerpującym tańcu.

Szoko MMM, JAK SŁODKO!

Według powszechnie panującej opinii, jakość Sylwestrowej imprezy wywiera wpływ na cały nadchodzący rok. Zatem nie oszczędzajcie sobie słodyczy! ;) Browar Kormoran wyprodukował ciemne piwo “Szoko” o smaku gorzkiej czekolady. Na pewno nie jest to propozycja dla piwnych tradycjonalistów, ale podczas noworocznej imprezy trzeba pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. :) Czekamy również na Wasze propozycje!

Sierra Nevada SIERRA NEVADA CELEBRATION

Jeśli jeszcze nie otrząsnęliście się po wizycie Świętego Mikołaja i już żałujecie, że niebawem trzeba będzie pochować choinkowe ozdoby, to piwo Celebration z amerykańskiego browaru Sierra Nevada będzie doskonałym wyborem. Być może trzeba będzie trochę pokombinować, żeby je dostać, ale czego się nie robi dla dobrej imprezy? ;) Celebration Ale wytwarzane jest od 1981 roku. Słynie z intensywnego sosnowo-cytrusowego aromatu. Jest lekko wytrawne, z wyczuwalną goryczką. Z takim browarem w ręku śmiało można powitać Nowy Rok.