Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

14 stycznia 2014

Piwo limited edition

Dziś mamy dla Was coś wyjątkowego! Coś czego zwykły śmiertelnik

0

Dziś mamy dla Was coś wyjątkowego! Coś czego zwykły śmiertelnik nie jest w stanie doświadczyć! Coś o czym marzą miliony!

No dobra. Poniosło nas ;) Piwa w wersji limitowanej nie są aż tak niedostępne. Jednak pijąc je, przez chwilę poczuliśmy się trochę bardziej wyjątkowo niż zwykli śmiertelnicy. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie trzech browarków „limited edition”, które według nas zasługują na uwagę.

książęceKSIĄŻĘCE – WARIANTY ZIMOWE

Na pierwszy rzut idzie Książęce Korzenne Aromatyczne. Piwo było dostępne w analogicznym okresie zeszłego roku, dlatego pozostaje Wam wierzyć nam na słowo lub poczekać na kolejną edycję. :) To była idealna propozycja na chłodne, zimowe wieczory. Właśnie takie jakie mamy wątpliwą przyjemność gościć w tej chwili za naszymi oknami. Książęce wyróżnia się bogactwem naturalnych składników użytych do produkcji. Znajdziemy w nim: skórkę pomarańczy, korę cynamonową, imbir, goździki oraz miód lipowy. Od razu cieplej :) Książęce poza swoją stałą ofertą regularnie zaskakuje nas swoimi sezonowymi nowościami. Obecnie do spróbowania jest Książęce Burgundowe Trzy Słody.

ZWIERZYNIEC PILS – EDYCJA LIMITOWANA

Kolejna propozycja to Zwierzyniec Pils – edycja limitowana. Powstało na cześć reaktywacji browaru w Zwierzyńcu. Wyjątkowy smak zapewnia bardzo stara metoda warzenia, czyli dekokcja. Dodajmy do tego lubelski chmiel i roztoczańską wodę źródlaną i mamy całkiem niezły produkt regionalny. Nie będziemy dłużej się nad tym rozpisywać, bo to materiał na osobny wpis. Piwo dostępne jest od listopada w butelkach 330 ml. Spieszcie się do sklepów! :)

piwo świąteczneŚWIĄTECZNE PIWO SEZONOWE

Ciężarówka w tv już ruszyła, dlatego bez skrupułów zahaczamy o tematykę świąteczną. ;) Na zakończenie polecamy Świąteczne Piwo Sezonowe. Jest dostępne od listopada 2013 do stycznia 2014 dlatego nie ma na co czekać, tylko ruszać do sklepu. Tak samo jak w przypadku wyżej opisywanego Książęcego, Świąteczne bardzo dobrze wpisuje się w zimową aurę. W tym przypadku wyczujemy korzenne przyprawy oraz karmel. Spróbujcie sami!

Jakie piwo dorzucilibyście do zestawienia? Piszcie!


Źródło: http://www.carlsbergpolska.pl