Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

3 kwietnia 2018

Piwo zdobi ciało

Istnieją różne typy przywiązania do ulubionego napoju. I różne sposoby…

0

Istnieją różne typy przywiązania do ulubionego napoju. I różne sposoby na jego okazywanie. Niektórzy miłośnicy piwa poszli o krok dalej niż przeciętny Beerlover i swoje piwo mają zawsze przy sobie. Wytatuowane na ciele.

Z naszych obserwacji wynika, że kiedy w jednym ciele spotkają się dusze miłośnika tatuażu i piwa, to jego właściciel nie będzie narzekał na brak kreatywności. Z kolei ciało do końca swych dni będzie przypominać, jak bardzo to piwo kocha.

źródło: inkedmag.com

Podzieliliśmy naszych anonimowych bohaterów tego zestawienia na kilka grup. Podział jest luźny i nastąpił przez wzgląd na treść przekazu obrazkowego. Może w którejś z nich odnajdziecie inspirację dla siebie?

Piwo i przegryzka

To wesoła grupa, która nie wyobraża sobie samotnego piwa bez podkładki spożywczej. Ci adepci sztuki piwnego foodpairingu najlepsze według siebie połączenia postanowili pokazać całemu światu w formie tatuażu.

źródło: pinterest, inkedmag.com

Sportowcy

Wyróżniają się oni wyjątkowym dystansem do siebie samych, ogromną dozą humoru i pięknymi sześciopakami.

źródło: kegworks.com, vinepair.com

Pesymiści i optymiści

Bo jak świat długi i szeroki, wszędzie znajdziemy zarówno pesymistów, jak i optymistów. Dlatego nie mogło zabraknąć ich również w naszym zestawieniu. My jednak życzymy Beerloversom, aby Wasza szklanka była zawsze w połowie pełna.

źródło: askideas.com, fcyeahtattoos || Tumbler

Oddani wielbiciele

I choćby jak zwierzęta mieli pić wodę, to zrobią to, jeśli bar nie ma w swojej ofercie ich ukochanej marki. Bo albo wszystko, albo nic. To najwierniejsi fani, którzy nie wstydzą się swojej miłości.

źródło: http://lioness-and-cub-tattoo5.blogspot.com, http://tattootodesign.com, tattooconventionsnow.com

Minimaliści

To ci, którzy swój hołd piwu oddają w formie tak prostej, że aż składowej. Doceniają sztukę piwowarstwa, doboru odpowiednich składników i łączą to pięknie w całość na bardzo niewielkim obszarze swojej skóry.

źródło: tattoo-spirit.de

Zieloni

Dla nich najważniejsze są korzenie. W pewnym sensie słusznie wynoszą na piedestał nie sam trunek, ale to, co dała nam natura, aby go stworzyć. Doceniają dary naszej ziemi.

źródło: mrcoffeybean | Instagram, nextluxury.com

Marzyciele

Ich piwo wyraża więcej niż tysiąc słów. Trochę poeci, trochę nihiliści. To po prostu grupa romantyków.

źródło: vinepair.com

Bezkompromisowi

Jako ostatnią, zamykającą grupę chcieliśmy przedstawić tę, która kocha piwo bezkompromisowo. Całym swoim chmielowym sercem.

źródło: imgur.com

Kiedy zatem dopadają Was wątpliwości, zwróćcie wzrok na naszych wytatuowanych bohaterów. Oni Was pokrzepią i wskażą słuszny kierunek. Kierunek wielkiej miłości. Miłości do piwa, która prawie nie zna granic.