Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

26 września 2013

Po jakie piwo sięgniesz przed meczem

Oglądaniu rozgrywek piłkarskich nieraz towarzyszą skrajne emocje – od złości po zachwyt

0

Oglądaniu rozgrywek piłkarskich nieraz towarzyszą skrajne emocje – od złości po zachwyt, od euforii po zrezygnowanie. Jakie piwo pasuje do Twojego kibicowskiego temperamentu? Sprawdź, które piwo definiuje Twój piłkarski charakter!

Arbiter Elegantiarum

ARBITER ELEGANTARIUM

Emocje trzymasz na wodzy i umiesz z dystansem ocenić sytuację. Najlepiej wiesz, jakie przewinienie zasługuje na kartkę żółtą, a jakie na czerwoną. Powtórka ujęcia spornych sekund zawsze udowadnia Twoją ekspertyzę, a koledzy prędzej zgodzą się z Tobą, niż z decyzją sędziego. W ręku dzierżysz Żubra – piwo dla wyważonych z natury.

CHŁODNY SELEKCJONER

Sprawny atak, zwarta obrona i pewni skrzydłowi – doskonale wiesz, jak wyglądałby dobrany przez Ciebie dreamteam, odnoszący same sukcesy na boisku. Po meczu zostajesz przed telewizorem, by zweryfikować swoje przypuszczenia z opiniami komentatorów. Czasem się z nimi zgadzasz, innym razem wiesz gdzie się mylą. Swoją rację uczcisz Tyskim – piwem tych, którzy wiedzą, co dobre.

Łowca BramekŁOWCA BRAMEK

Kiedy piłka zbliża się do pola karnego Twoje źrenice zwężają się, uwagę skupiasz na biało-czarnym punkcie przemierzającym boisko, a Twoją dłoń chłodzi butelka Wojaka  piwa dla uczciwych graczy. Pada strzał. Twoi faworyci zdobywają kolejny punkt. Celebrujesz go łykiem Wojaka i czekasz na dalszy rozwój akcji.