Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

23 grudnia 2014

Pomysł na prezent dla Beerloversów

Święta coraz bliżej, a Wy nadal nie macie pomysłu, jakim

0

Święta coraz bliżej, a Wy nadal nie macie pomysłu, jakim prezentem obdarować bliską osobę? Dobrze trafiliście! Przygotowaliśmy dla Was listę inspiracji, które zadowolą nie tylko Beerloversów.

Idealny prezent gwiazdkowy? Piwo!

PIWO POD CHOINKĄ

Piwo jest teraz w modzie! Śmiało więc możecie sprezentować bliskiej osobie ciekawy zestaw piwnych dobroci. Zadbajcie tylko o różnorodność. W gustownie zapakowanym pudełku świetnie będzie prezentować się jesienna nowość Książęce Chlebowo Miodowe , Berserker, czyli black ipa z dodatkiem wrzosu, skórką pomarańczy i jaśminem lub Pinta a ja pale ale z wyraźnym aromatem amerykańskich odmian chmielu. Możecie też pod choinką położyć (oczywiście w imieniu Świętego Mikołaja) świąteczny zestaw piw Saint No More, w którego skład wchodzą: Saint No More 2014 Hoppy Dark Ale oraz znane z zeszłego roku Single Hop Simcoe IPA. Jesteśmy pewni, że taki prezent będzie strzałem w 10!


Zestaw Saint No MoreŹródło: https://www.facebook.com/AleBrowar?fref=ts

Skomponuj świąteczny zestaw piwny

 

Źródło: http://browarkingpin.pl

KURS KIPERSKI

Jeśli Wasza dziewczyna, chłopak, tata lub brat złapali prawdziwą zajawkę na piwo i są prawdziwymi wielbicielami złotego trunku, to kurs kiperski na 100% sprawi im mnóstwo radości. Będą mieli okazję poznać tajniki piwnej kultury oraz nauczyć się opisywać smak i aromat najlepszego napoju na świecie. Taki prezent nie należy do najtańszych, ale jest na pewno bardzo oryginalny.

Zestaw pokali

ELEGANCKIE POKALE

Zestaw pokali to przepis na udany prezent dla prawdziwych Beerloversów. Właściwe podanie piwa to przecież jedna z kluczowych kwestii – wysokość, grubość szkła oraz kształt naczynia podkreślają jego wyjątkowy charakter i unikalny wygląd.

Kurs kiperski


IDEALNY PREZENT DLA PIWNYCH KOLEKCJONERÓW

Gwiazdkowe prezenty muszą być przede wszystkim trafione. Warto więc wcześniej zrobić wywiad wśród rodziny i znajomych, by dowiedzieć się o czym marzy obdarowywana osoba. Kolekcjonerzy kapsli będą skakać z radości na widok albumu, w którym umieszczą swoje najlepsze zdobycze.

A Wy co chcielibyście znaleźć w tym roku pod choinką?