Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

3 lipca 2015

Projekt Plaża, projekt piwo

Wybieracie się nad morze? A może już nad nim jesteście?…

0

Wybieracie się nad morze? A może już nad nim jesteście? To wspaniale. ;) Wpadajcie na plażę jednego z ośmiu miast. Lech Ice w ramach „Projektu Plaża” przygotował ciekawe atrakcje!

Wakacyjne imprezy odbywają się w Świnoujściu, Kołobrzegu, Sarbinowie, Darłowie, Ustce, Jastarni i – wyjątkowo nie nad Bałtykiem – w Olsztynie i Szczecinku.

W czasie trwania eventów całkowicie legalnie będzie można pić schłodzonego, dobrze Wam znanego Lecha. Fani miksów piwnych będą z kolei mogli zasmakować Lecha Ice Diesel i Lecha Ice Shandy oraz ugasić pragnienie sporządzonymi na ich bazie drinkami!

 Gry, zabawy i piwo

Na terenie plażowego miasteczka pojawią się bary oraz boisko do siatkówki, gdzie każdy będzie mógł wziąć udział w rozgrywkach. Z dobrych źródeł wiemy, że zwycięskie drużyny zostaną sowicie nagrodzone. ;) W piłkę plażową będziecie mogli pograć w weekendy między 9-tą a 17-tą.

Wszyscy wiedzą, że Diesel z colą nieustannie walczy na riposty z lemoniadowym Shandy. Dlatego też dwa razy dziennie rozstrzygany będzie konkurs „Mistrzowie ciętej riposty” na najlepsze dissy. Zachęcamy do opowiedzenia się po którejś ze stron!

Ponadto każdy spragniony wrażeń plażowicz będzie mógł pograć w Jengę, beerponga, Connect 4 czy… przepychanki na platformach. Może być wesoło!

Całodzienne emocje zwieńczy muzyczna impreza. Oczywiście ze stałym dostępem do zimnego piwa! Gdybyśmy nie musieli pracować, sami teraz popijalibyśmy piwnego drinka pod parasolem…

Gdzie i kiedy?

Zapiszcie sobie poniższe daty i tłumnie przybywajcie na plażę!

 ŚWINOUJŚCIE 3-5 lipca – plaża przy wejściu od Al. Interferie

 SZCZECINEK 10-12 lipca – plaża miejska przy ul. Mickiewicza

 KOŁOBRZEG 17-19 lipca – plaża przy Kamiennym Szańcu

 SARBINOWO – Gmina MIELNO 24-26 lipca 2015r.

 DARŁOWO 31 lipca – 2 sierpnia 2015r. – plaża przy ul. Dorszowej w Darłówku Zachodnim

 USTKA 7-9 sierpnia 2015r. – plaża przy latarni morskiej

 JASTARNIA 14-16 sierpnia 2015r. – plaża przy Hotelu Dom Zdrojowy

 OLSZTYN 21-23 sierpnia 2015r. – plaża Miejska OSiR

Relacje z imprez na plaży będzie można obejrzeć na żywo w TVN w programie „Dzień dobry wakacje”, a ich podsumowanie w niedzielnym „Co za tydzień”.

Lech Ice Diesel, Lech Ice Shandy