Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

22 września 2014

Puby z grami w tle

Miłośnicy gier będą zachwyceni! Przedstawiamy Wam puby z grami w

0

Miłośnicy gier będą zachwyceni! Przedstawiamy Wam puby z grami w tle, czyli lokale, gdzie popijając piwo, uratujemy świat przed zagładą, wygramy mistrzostwa świata w piłce nożnej lub rozwiniemy swoją postać o kilka poziomów! :)

GRY I PIWO

Dwie rzeczy, bez których nie potrafimy żyć. Pomysł połączenia pubu z miejscem do grania to strzał w dziesiątkę! Przecież od dawna wiadomo, że piwo i gry idą w parze. :) Doskonałe miejsce na spędzenie wolnego czasu i poznanie nowych ludzi. Nie musimy się martwić o wspólne zainteresowania. Z każdą z napotkanych osób będziemy mieli przynajmniej dwa tematy do rozmów. ;)

W większości takich pubów pogramy nie tylko na konsolach, ale też na blaszakach. Kto by nie chciał „pyknąć” deathmatcha w jakąś strzelankę przy dobrym piwie? :) Jesteście żądni emocji? Weźcie udział w turniejach, których nie brakuje! Mnogość dostępnych gier sprawia, że nie wiemy, od czego zacząć. Może od piwa, potem runda w Tekkena, meczyk w Fifę, a na koniec solówka na plastikowych instrumentach w Guitar Hero. :)

Pub z grami

Źródło: facebook.com/levelupbar


GDZIE SZUKAĆ?

Przykładów jest więcej niż mogłoby się wydawać i wcale nie są to niszowe miejscówki. Padbar ma swoje lokale w Warszawie, Wrocławiu i Lublinie. Nie zabraknie tu konsol, a częste turnieje nie pozwolą nam się nudzić. Polecamy też Insert Coin, który znajduje się w Łodzi, gdzie pogramy też na automatach. Mało? W poznańskim Long Play oprócz najnowszego sprzętu znajdziemy Pegasusa i przeniesiemy się na długie godziny w 8-bitowy świat. :) Miłośnicy gier retro nie powinni pominąć Level Up, które może się pochwalić takim sprzętem, jak: Pegasus, Atari 2600, Sega Mega Drive, Sega Dreamcast oraz automaty Arcade. Nas przekonali! :)

Granie w pubie

Źródło: facebook.com/padbar

ZRÓB TO PO SWOJEMU

Jeśli jednak nie po drodze Ci do wymienionych miejsc, sam zadbaj o swoją rozrywkę. Skrzyknij kolegów i koleżanki, którzy przyniosą swoje konsole z najlepszymi grami. Pamiętaj też o zapasie ulubionego piwa, którego nie powinno zabraknąć. Polecamy cykliczne organizowanie takich imprez, za każdym razem zmieniając gospodarza. :) Pochwalcie się swoim highscorem! :)

Granie przy piwie