Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

1 października 2014

Rusza Test Wiedzy o Piwie!

Już 6 października na www.beerlovers.pl/test rusza Test Wiedzy o Piwie.

0

Już 6 października na www.beerlovers.pl/test rusza Test Wiedzy o Piwie. Pytania są proste, a sam test nie zajmie Wam wiele czasu. W ramach nagród przygotowaliśmy iPady, wypasione T-shirty oraz limitowaną edycję kufli. Zaciekawieni? Zapraszamy do lektury!

Rok działalności naszego serwisu to dobry czas na podsumowania. Postanowiliśmy uczcić tę wyjątkową okazję organizując Test Wiedzy o Piwie. Koniecznie weźcie w nim udział już 6 października na www.beerlovers.pl/test. Odpowiedzenie na 15 łatwych (a może trudnych) pytań uzmysłowi Wam, ile tak naprawdę wiecie o piwie i w jakich obszarach moglibyście tę wiedzę pogłębić.

Mamy nadzieję, że krótkie zabawne, ale i dosadne charakterystyki, które otrzymacie na koniec testu zainspirują Was do własnych poszukiwań oraz poszerzania piwnych horyzontów. Wspinanie się na kolejne szczeble piwnej wiedzy to sztuka sama w sobie – nawet piwni guru nie powinni spoczywać na chmielach!

KONKURS

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie mieli dla Was fajnych niespodzianek. :) Postanowiliśmy, że Test Wiedzy o Piwie będzie zakończony konkursem z mega nagrodami! Po jego rozwiązaniu otrzymacie od nas piwne pytanie otwarte, dzięki któremu będziecie mieli niepowtarzalną okazję wziąć udział w grze o iPada, stylową koszulkę lub wyjątkowy kufel Beerlovers wyprodukowany w limitowanym nakładzie. A więc jest o co walczyć – udowodnijcie, że jesteście prawdziwymi „rekinami” piwa! ;)

KU CHWALE PIWA!

Jednak to nie nagrody są najważniejsze, tylko prawdziwa satysfakcja płynąca z rozwiązania testu. Korzyść będzie powszechna, ponieważ odpowiedzi na wszystkich przyczynią się do powstania arcyciekawych statystyk, które będą miały formę przemawiających do wyobraźni infografik.

Jeśli jeszcze zastanawiacie się, czy wzięcie udziału w Teście Wiedzy o Piwie jest na pewno dobrym pomysłem, to my rozwiewamy Wasze wątpliwości: ku chwale piwa spełnijcie swój obowiązek, a nie ominie Was zaszczyt w dodatkowych punktach. ;)

Szykujcie się. Tym razem na rozgrzewkę, zamiast grzanego piwa zaproponujemy Wam nasze artykuły. Dzięki nim podszkolicie się w piwnych tematach i łatwiej Wam przyjdzie zmierzenie się z pytaniami. Powodzenia. :)

Cheers!

test wiedzy o piwie