Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

6 października 2014

Smoki z „Gry o tron” prezentują piwo „Fire and Blood”!

Gdy kolczuga gryzie w kark, a wątpliwej urody niewiasty nadeptują

0

Gdy kolczuga gryzie w kark, a wątpliwej urody niewiasty nadeptują Ci na odcisk, jedyne ukojenie znajdziesz w piwie „Fire and Blood”!

 SMOKI Z „GRY O TRON”

Zaszyj się w czarną niczym płaszcze Wron samotność i poznaj smak dobrze uwarzonego trunku ze Smoczej Skały. Zapomnij o Innych oraz o obowiązkach, które nakłada na Ciebie Wielki Measter. To piwo potraktowały ogniem smoki Targeryenów: Drogon, Rhaegal i Viserion.

game-of-thrones-dragons

Źródło: businessinsider.com

Rozpoznasz je po dobrze wyczuwalnej nutce chilli i kwiatowych akcentach, skomponowanych na cześć urokliwej Daenerys.

PIWA Z „GRY O TRON”

To już trzecie piwo z krainy Westeros, wcześniejsze wydania to „Iron Throne” i „Take The Black Stout”.

Iron ThroneŹródła: ommegang.comommegang.com 

Tym razem uczczono odrodzenie się smoków ziejących czarnym płomieniem. Piwo rodu Targeryen z ich mottem „Ogień i Krew” to gratka nie tylko dla fanów prozy Georga R. R. Martina.

Fire and Blood piwo z Gry o Tron

Źródło: winteriscoming.net

 

PIWO „FIRE AND BLOOD”

Piwo warzone jest przez Brewery Ommegang, który specjalizuje się w belgijskich ale. „Fire and Blood” to piwo dolnej fermentacji, warzone z orkiszu, żyta i specjalnych słodów. Użyto do niego chmielu Styrian Goldings, który zapewnia korzenny aromat, oraz niemieckiego chmielu Tettnanger. Gdy wypijesz to ciemnoczerwone piwo, na pewno poznasz, czym jest prawdziwa targeryeńska smocza krew, bijące źródło starej Valyrii. Poczuj królewski smak prosto z Siedmiu Królestw.

Fire and Blood

Źródło: pl.westerosessos.wikia.com

 

Kolejnym piwem, które już niebawem będziesz mógł się napić, będzie VALAR MORGHULIS! Tak zdecydowali fani serialu „Gra o tron” w wielkim głosowaniu.

Valar Morgulis

Źródło: instagram.com/gameofthrones

Pamiętaj, że „Winter is coming”, a Valar Morghulis znaczy po valyriańsku: „wszyscy muszą umrzeć”. Zanim to nastąpi, zrób stosowne zapasy!