Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

7 marca 2016

Sprawdzone pomysły na prezent na dzień kobiet

Co kupić drugiej połówce, kiedy goździki to już niemodny prezent? Przedstawiamy 5 pomysłów na prezent dla kobiet, które lubią złocisty trunek. :)

0

Jaki prezent wybrać dla kobiety, która lubuje się w piwie równie mocno, co my? Jeśli nie przychodzą Wam na myśl żadne propozycje, zachęcamy do zapoznania się z poniższą listą. ;)

 

COŚ DLA CIAŁA

Pomysł 1
Zabierz swoją kobietę do piwnego SPA.

Nic tak nie działa na kobiety, jak chwila niezapomnianego relaksu w SPA. A jeśli będzie to SPA, gdzie możemy zanurzyć się praktycznie po uszy w złocistym trunku, to sukces mamy murowany. Dla niezaznajomionych z tematem, przypominamy nasz dawny wpis o zbawiennych właściwościach piwnego SPA. Wyjazd do takiego miejsca to strzał w dziesiątkę. Oczywiście panowie też mogą się zabrać i zażyć piwnej kąpieli. Możemy też pójść drogą na skróty i obdarzyć naszą wybrankę jakimś drobiazgiem. I tu z pomocą przychodzi nasz wpis o mydle z piwa. To czy podejmiecie się próby zrobienia własnej kostki, czy zamówicie gotowy prezent, zależy już tylko od Was. :)

 

COŚ DO DOMU

[huge_it_slider id=”7″]

Pomysł 2
Zawsze dobrym pomysłem są dodatki do domu. Kobiety je uwielbiają!

Oprócz relaksujących cielesnych zabiegów, kobiety uwielbiają też dodatki upiększające ich domowe zacisze. Nic tak nie cieszy oka jak designerski bibelot w salonie lub innej części mieszkania. Oczywiście znajdziemy całą masę fajnych gadżetów, które będą się dumnie prezentować w 4 kątach. Znajdziemy też takie, które będą cieszyć oko i jednocześnie będą praktycznym gadżetem praktykującej Beerloverki. Jednym z ciekawszych, na jaki natrafiliśmy w sieci jest coś o nazwie BottleLoft. Przechowywanie butelek jeszcze nigdy nie było takie fajne. :) Buszując po sieci, znajdziecie też pomysły na ciekawe wykorzystanie butelek i kapsli po piwie. Zobaczcie sami!

COŚ DO PICIA ;)

Pomysł 3
Zaskocz swoją partnerkę koszem z butelkami jej ulubionego piwa

Typowym prezent z nietypową zawartością. Kosz z podarkami to już klasyka, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zawartość wymienić na butelki ulubionego piwa. Tu jednak musimy wykazać się wiedzą na temat smakowych preferencji adresatki takiego zestawu. Możecie pokusić się o kilka piw, które na pewno będą smakowały i dorzucić klika nowości wedle własnego uznania. Wybór należy do Was, ale wierzymy, że każde zestawienie przyniesie oczekiwany rezultat. :) Ci bardziej leniwi, mogą poszukać gotowych zestawów w internetowych sklepach, ale to jest już ostateczność. :)

 

COŚ DLA ROZRYWKI

6
Mini beer pong
Źródło: http://minibeerpong.com

Pomysł 4
Dla kobiet lubiących rywalizację idealnym pomysłem na prezent może okazać się mini beer pong.

Prezentem, który sprawdzi się w każdej sytuacji może okazać się gadżet w stylu mini beer ponga. Każda kobieta lubi nutkę rywalizacji, a jeśli w grę wchodzi piwo, to już na pewno nie da się od niej oderwać. Dla gadżeciary niezłym pomysłem będzie sprezentowanie podbijacza aromatu. ;) Elektroniczna zabawka, która w mgnieniu oka wydobędzie aromat z piwa to jest to. Zaserwuje przy tym bardzo ciekawe doznania wizualne, podobne do tych znanych z piw z azotem. :)

COŚ DO NOSZENIA

Pomysł 5
Nie zapominajmy że wszystkie kobiety kochają biżuterię i ciuchy. Taki prezent sprawdzi się w każdym wypadku.

Prawda stara jak świat. Kobiety wręcz kochają ciuchy i biżuterię. Pierwsza myśl jaka przychodzi nam do głowy, to koszulka z naszego sklepiku. Znajdziecie tam kilka ciekawych wzorów do wyboru. :) Co do piwnej biżuterii, to musicie już trochę pogrzebać w sieci. Oczywiście my też to zrobiliśmy i poniżej możecie podziwiać efekt naszych poszukiwań. Kilka z nich na pewno możecie wykonać sami, inne lepiej będzie zamówić. :)

[huge_it_slider id=”8″]