Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

29 lutego 2016

Technologia w służbie piwoszy

Naukowcy na całym świecie zarywają noce w swoich laboratoriach, by

0

Naukowcy na całym świecie zarywają noce w swoich laboratoriach, by dostarczyć beerloversom coraz to nowe gadżety. Niektóre z nich wykorzystują zaawansowaną fizykę, inne wzbudzają uśmiech, są też takie, które chyba nigdy nie powinny się pojawić. My wybraliśmy te, które sami chętnie byśmy przetestowali podczas piwnej sesji.

W SZEREGU ZBIÓRKA

Ciekawostka
Za niecałe 40 dolarów otrzymacie listwę z (mocnymi, jak uścisk szczęki pitbula) magnesami neodymowymi, którą mocuje się na ‘suficie’ lodówki.
Piwny gadżet
Piwny gadżet
Źródło: http://technabob.com

Miejsce w lodówce zawsze jest na wagę złota. I nasze chłodne piwko często przegrywa z innymi – teoretycznie tylko – ważniejszymi produktami. Teraz takie sytuacje nam już nie grożą! Wszystko za sprawą wynalazku o nazwie BottleLoft. Za niecałe 40 dolarów otrzymacie listwę z (mocnymi, jak uścisk szczęki pitbula) magnesami neodymowymi, którą mocuje się na ‘suficie’ lodówki. Następnie podwiesza się do niej piwo i już! Tak proste, że aż genialne.

ZIMNE, ZIMNIEJSZE, W SAM RAZ!

Ciekawostka
SpinChill w ciągu minuty od włożenia puszki lub butelki do zimnej wody, da nam chłodne piwko.
Piwny wynalazek dla ochłody
Piwny wynalazek dla ochłody
Źródło: http://www.thatshouldbemine.com

Pogoda za oknem może nie sprzyja, ale już niedługo każdy miłośnik piwa będzie chciał zakręcić się za zimnym napojem. Gadżet, który chcemy Wam przedstawić zakręci się za nas! I co więcej w ciągu minuty od włożenia puszki lub butelki do zimnej wody, da nam chłodne piwko. SpinChill to mały i poręczny wynalazek, który powinien znaleźć się w każdym outdoorowym zestawie szanującego się beerloversa.

MODA NA PIWO

Z piwkiem w kieszeni
Z piwkiem w kieszeni
Źródło: http://static—bamtar.app-hosted.com

A ponieważ jest zima i – na razie – musi być zimno to warto rozejrzeć się za jakimś ciepłym ubraniem. Na przykład bluzą, którą nosi się świetnie dzięki świadomości, że można w niej nosić ulubione piwko. Stylem kangura wkładamy, w umieszczoną na froncie, kieszeń małe co nie co i możemy ruszać na imprezę, biwak czy do kina.

LEKCJA BEEROGRAFII

Mapa z kapsli
Mapa z kapsli
Źródło: http://static1.squarespace.com

Każdy kto uprawia piwną turystykę z pewnością doceni tą kapslową mapę z drewna. To idealne zwieńczenie każdej sciany i motywacja, by odwiedzić nawet najdalsze zakątki USA, gdzie powstają wyborne crafty!

A jakie są Wasze ulubione gadżety związane z piwem? Koszulka z napisem ‘Piwo to moje paliwo’ się nie liczy :)