Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

30 czerwca 2014

Teksty na podryw przy piwie!

Sprawdzone, przetestowane i skuteczne teksty na podryw przy piwie. Wypróbowane

0

Sprawdzone, przetestowane i skuteczne teksty na podryw przy piwie. Wypróbowane zarówno na koleżankach, jak i na nowo poznanych pięknościach przy barze. ;)

Dziś pobawimy się w swatów. Nie rozszerzamy co prawda naszej działalności o kolejne gałęzie, a działamy jedynie w imię wyższej idei. Idei miłości do piwa… i bliźniego! ;) Przecież nic tak nie ułatwia relacji międzyludzkich jak kilka łyków złotego trunku. Dalej jest już z górki.

Podryw przy piwie

PLAN TO PODSTAWA

Jeśli nie wiecie jak poderwać dziewczynę siedzącą przy barze, mamy dla Was małą radę. Poczekajcie, aż Wasza wybranka zostanie sama. Dziewczyna w towarzystwie koleżanek będzie mogła grać niedostępną, dlatego warto wyczekać na moment, kiedy koleżanki skoczą do toalety poprawić makijaż. I tu właśnie wkraczacie Wy. Zanim to jednak nastąpi musicie odpowiednio się przygotować.

Kluczem do sukcesu jest planowanie i obserwacja. Zanim podejdziecie do nieznajomej beerloverki starajcie się zwracać uwagę na szczegóły. Przyjrzyjcie się jakie piwo jej towarzyszy. Możecie wtedy usiąść obok niej i zamówić to samo, a kiedy barman je poda, zacząć rozmowę: Ty też lubisz…? To moje ulubione! Zaskocz ją swoją znajomością danego stylu piwa. Na naszej stronie pełno jest piwnych ciekawostek, jeśli jednak nie spamiętałeś wszystkich po raz kolejny przychodzimy z pomocą. Nasza zakładka style piwne doskonale działa na ekranach smartfonów.

Piwna randka 

DZIAŁANIE

Nadchodzi ten idealny moment, kiedy Wasza wybranka została sama przy barze, a Wy możecie recytować z pamięci ciekawostki o piwie, które właśnie popija. Tylko co dalej? Idealnie jest kiedy, to kobieta przejmuje inicjatywę i rozmowa sama jakoś leci. Ostatnio wygraliśmy w pokera sporą sumkę, a jak mówi stare przysłowie: „Kto nie ma szczęścia w miłości, ten ma w kartach”. Właśnie dlatego przyjmujemy opcję, że nie będzie łatwo. Po pierwsze zaproponujcie jej piwo w podobnym stylu, które właśnie kończy. Jest większa szansa, że będzie jej smakować.

Możecie też spytać jakie jest jej ulubione i zaproponować coś podobnego. To dobry grunt pod dalsze działanie. W trakcie rozmowy skupcie się na tym co mówi i nie przesadzajcie z piwnymi faktami. Choć dla nas są ciekawe, nie zawsze muszą być interesujące dla drugiej osoby. Tu możemy zmartwić co niektórych – otóż nie ma gotowych zaklęć  i formułek na podryw. Musicie sami wyczuć, w jaką stronę pokierować rozmowę. Nam zazwyczaj wystarczał wspólny temat, czyli piwo. ;) O nim i przy nim można gadać godzinami.

Piwo na podryw

OSTATNIA SZKLANKA RATUNKU

Jeśli rozmowa mimo wszystko się nie klei i nie idzie po Waszej myśli, zdradzimy Wam jeszcze jedną metodę. Czasem mniej znaczy więcej! Nie gadajcie o sobie, tylko pozwólcie, żeby to ona się przed Wami otworzyła przy okazji zachęcajmy do próbowania coraz to nowych stylów.  Może akurat, któryś z nich wyjątkowo jej zasmakuje i narodzi się nowy temat do rozmów. Z każdą minutą Wasze szanse rosną. ;)

PS mamy pełną świadomość, że opisujemy tu metody na podryw skierowane do facetów, dlatego dla kobiet też coś przygotowaliśmy. Płeć piękna ma o wiele łatwiejsze zadanie. Czasem wystarczy tylko zrobić ten pierwszy krok. Nie warto zgrywać na siłę niedostępną. Wielu mężczyzn mimo naszych rad może nie zdobyć się na odwagę. Do boju! ;)