Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

29 czerwca 2015

W rytmie chmielu, czyli muzyka do piwa!

Były najlepsze piwne kawałki i najlepsze teledyski z piwem, ale

0

Były najlepsze piwne kawałki i najlepsze teledyski z piwem, ale nie było o muzyce, która do piwa pasuje jak ulał. Dziś zaspokoimy gusta zarówno te piwne jak i te muzyczne. :)

WAKACYJNE HITY

Znamy już muzyczne wakacyjne hity. Nie sposób ich nie znać, chyba, że ktoś nie włączał przez całe wakacje radia i telewizora. Mówcie co chcecie, ale nawet jeśli jesteście w kontrze muzyki popowo-danceowo-imprezowej to i tak w ciepły letni wieczór w towarzystwie znajomych nóżki same wyrywają się Wam do tańca. ;) Jakie piwo wybrać do muzyki rozrywkowej? Na pewno coś co jeszcze bardziej doda nam energii do wakacyjnego imprezowania. Łyk radlera orzeźwi nasze ciało jednocześnie podkręcając temperaturę na parkiecie. W tanecznym rytmie utrzyma nas też sunny ale, a piwo pszeniczne nie pozwoli zejść z parkietu do ostatniego kawałka. Od teraz wakacyjne wspomnienia będą się Wam kojarzyć nie tylko z danym kawałkiem, ale też ze smakiem ulubionego piwa! :)

Muzyka do piwa

CIĘŻKIE BRZMIENIE

Wielbiciele ciężkiego brzmienia doskonale się odnajdą wśród ciężkich smaków. Przecież nikt nie będzie popijał RISa wsłuchując się w bezsensowny refren składający się z aż 4 słów, które w równych odstępach czasowych wydaje z siebie młodziutka wokalista, która przesadziła z solarium. ;) Tu sprawdzi się tylko ciężki kaliber. Nie ma znaczenia czy to heavy metal czy klasyczne rockowe kawałki. Nie ma nic przyjemniejszego jak mocne ciemne piwo popijane przy gitarowej solówce! To jak? Wyciągamy ulubionego stouta i ustawiamy sprzęt grający na maksymalną wartość? ;) Let’s rock!

Piwna muzyka

MUZYKA POWAŻNA

Teraz całkiem poważnie. Lubicie klasyczne brzmienia? Oczywiście nie jest to muzyka na każdą okazję, ale jeśli już nadarzy się okazja to wypada ją odpowiednio celebrować. Najlepiej szlachetnym gatunkiem piwa, którego nie pijamy na co dzień. Porter bałtycki będzie idealny na tę okazję, zwłaszcza w połączeniu z twórczością fryderyka Chopina. Innym gatunkiem, który dotrzyma kroku doskonałemu brzmieniu muzyki klasycznej jest Bière de Champagne. W takim towarzystwie możemy godzinami wsłuchiwać się w wybitne dzieła muzyki klasycznej…