Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

25 sierpnia 2014

Wąsate gadżety piwne – hipsterzy atakują!

Wbrew temu, co się najczęściej wydaje, wąs piwny to nie

0

Wbrew temu, co się najczęściej wydaje, wąs piwny to nie jest wąs z piwnej piany. To nie jest też zwykły wąs siwy. Odkryjcie hipsterski wąs piwny!

HIPSTERSKI ZAROST

Moda na zarost jest coraz bardziej widoczna  – dosłownie i w przenośni. Z billboardów co chwilę atakują nas wymuskani brodacze, czasem półnadzy, a czasem w garniturze. No dobrze, broda. A same wąsy? Naszym zdaniem też mają swój klimat i są potrzebne w przestrzeni publicznej! Jeśli nie chcecie ich zapuszczać, a jedynie nosić je „przy piwie”, to mamy dla Was rozwiązanie!

Wąsate piwo

Źródło: gopantone.com

BUTELKOWE WĄSY

Jest szyk i jest styl! ;) Znajomi będą zaskoczeni, jak szybko udało Wam się wyhodować taki cudny zarost! To są dopiero gadżety piwne!  A jeśli nie chcecie kupować wąsów (możecie je bez problemów dostać online), to można je po prostu zrobić samemu. W ciekawym filmiku z „5 sposobów na” zobaczycie, jak pije prawdziwa szlachta! ;)


WĄSY ZAWSZE POD RĘKĄ

Jeśli szukacie naprawdę hipsterskiego otwieracza, to coś dla Was. Ten nierdzewny wąsaty otwieracz ma szyk i styl. Jest poręczny, a przy tym bardzo twarzowy – wystarczy przyłożyć go sobie pod nos i przejrzeć się w lustrze, żeby się o tym przekonać. Świetny pomysł na prezent, być może nawet nie tylko dla panów! ;)

Wąsate piwo

 Źródło: mustachebottleopener.com

SŁOMKI, SŁOMECZKI

Radlery i piwne drinki można pić przez słomkę, zwłaszcza latem. Kto by przypuszczał, że tak prosty domowy artykuł doczeka się hipsterskiego sznytu. Koniecznie zaopatrzcie się w wąsate słomki – widzieliśmy, że można kupić je w Internecie!

wąsy na szkle

Źródło: http://www.cubicuk.com

WĄSY NA SZKLE

Tak, teraz jesteśmy pewni – świat wąsów to cały kosmos! Dopóki nie zapuścicie własnych, przy piciu piwa na pewno przyda się Wam sumiasty kufel. To świetna propozycja na prezent urodzinowy.

NA SZKLE

Źródło: http://www.mustacheattack.com

WĄSATE PIWOWARSTWO

W całej historii jest jeszcze jeden wątek, luźno skojarzony z głównym tematem. To nie są piwne gadżety, to wąsate piwowarstwo! Właściciel amerykańskiego rzemieślniczego browaru Moustache Brewing Co. ma piękny sumiasty wąs. Zresztą zobaczcie sami! Mamy tylko nadzieję, że nie dodaje wąsów do warzonych przez siebie przysmaków!

PIWOWARSTWO

Źródło: http://www.moustachebrewing.com/

That’s all folks!