Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

21 marca 2016

Wiosenne nowości w świecie piwa

Wiosna, ach to Ty! Wraz z nadejściem tej pory roku, na sklepowych półkach pojawią się ciekawe nowości dla piwoszy.

0

Wiosna w tym roku będzie obfitować w klika ciekawych nowości, które postaramy się Wam przybliżyć. Na samą myśl, nie możemy się już doczekać jej nadejścia i spróbowania nowych piw. :)

STARE NOWE TYSKIE

Ciekawostka
Butelka Tyskiego zyska nowy odświeżony wygląd. To co najbardziej w niej rzuca się w oczy, to książęce insygnia wytłoczone na szkle.

Tyskie zna prawie każdy z Was. Najpopularniejsza marka w naszym kraju i polskie, eksportowe dobro doczekało się odświeżenia wizerunku. Będzie o niej głośno przez okrągły rok. Po pierwsze, butelka Tyskiego zyska nowy odświeżony wygląd. To co najbardziej w niej rzuca się w oczy, to książęce insygnia wytłoczone na szkle. Nie ma co gadać. Musicie sami się o tym przekonać. Okazji do tego będzie wyjątkowo sporo.Szczególnie wierni kibice Tyskiego będą mieli ku temu klika okazji. Tyskie będzie towarzyszyło wielkim emocjom na stadionach, nie tylko tych piłkarskich. Wystartuje też kampania, która powróci do korzeni Tyskiego. Jedno jest pewne. Nie zabraknie wielkich emocji przez cały rok. Zapowiada się bardzo ciekawie!

PIWNA WIOSNA

To nie koniec nowości na naszym rynku. Wiele browarów zapowiedziało kilka ciekawych piw w przeróżnych stylach. Żeby zliczyć je wszystkie, nie starczy nam miejsca. Wszystkich, którzy chcą być na bieżąco, zachęcamy do regularnych odwiedzin naszej zakładki Newsy, gdzie nie ominie Was żadna piwna premiera. Znajdziemy kilka powrotów i klika zupełnie nowych piwek do spróbowania. W nowościach znajdziemy Koźlaki, Robust Portery i inne ciekawe style, np. American Farmhouse Ale z browaru profesja, które jest hołdem dla niedawno zmarłego Lemmy’ego Kilmister’a. Wielbicielie IPA odnajdą też będą mieli w czym wybierać. Żytnie IPA od Artezana i PIPA (Polish India Pale Ale) z Browaru Kaszubskiego to tylko dwie z wielu nowości.

Nowości na półkach

CO DWA ŻUBRY, TO NIE JEDEN

Ciekawostka
Nadchodzi promocja „2 szybkie Żubry”, w której do zgarnięcia w sumie będzie 14000000 piw! 

To nie jedyne nowości na jakie warto czekać. Miłośników Żubra ucieszy nadchodząca promocja „2 szybkie Żubry”. W telegraficznym skrócie wyjaśniamy o co chodzi. Pod kapslami lub zawleczkami możecie znaleźć dwa kolejne Żubry. W sumie do zgarnięcia będzie zawrotne 14000000 piw! Tak, czternaście milionów. Promocja rusza już w marcu i będzie dostępna na terenie całego kraju. Szukajcie dwóch darmowych Żubrów pod kapslami i zawleczkami. :) Jak mówi stare przysłowie, „co dwa szybkie Żubry, to nie jeden”. ;)