Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

16 czerwca 2014

Wybierzmy najlepsze piwo, czyli piwna olimpiada!

Soczi nas zainspirowało. A gdyby tak zrobić piwną olimpiadę? Kibiców

0

Soczi nas zainspirowało. A gdyby tak zrobić piwną olimpiadę? Kibiców byłoby pewnie mnóstwo! Spróbujmy znaleźć najlepsze piwo do wybranych dyscyplin!

Piwo to przede wszystkim fun, dlatego warto podchodzić do niego na luzie! Mimo, że do olimpiady letniej jeszcze jest czasu, to już warto wyłonić  najlepsze piwa dla kibiców poszczególnych dyscyplin!

Wypłyńmy na szerokie wody


KANDYDACI:

ŻEGLARSTWO  – żeby wypłynąć na szerokie wody i złapać wiatr w żagle proponujemy coś ożywczego i zarazem międzynarodowego. Są różne marki piwa, ale nasz kandydat w tym wypadku jest jeden: Pilsner Urquell.

STRZELECTWO – trzeba poszukać czegoś celnego, ale i czegoś, co można strzelić wielokrotnie. Stawiamy na coś sesyjnego. Naszym zawodnikiem w tej kategorii będzie Lech Premium.

PIŁKA NOŻNA – kibice nie mogą się mylić! Tyskie Gronie to bardzo wszechstronny zawodnik: nada się jako pomocnik, a gdy trzeba pomoże strzelić gola i przede wszystkim obroni się sam! To zdecydowanie najlepsze piwo do kibicowania piłce!

Piwo do meczu


PIĘCIOBÓJ
–  tutaj  liczy się siła, a zawodnicy bywają jak dęby. Wybór jest naturalny: poprosimy o Dębowe mocne – to konkretny ciężar gatunkowy. Niech kibice także idą w bój! ;)

GOLF – to wyrafinowana dyscyplina. Może zatem coś zielonego, jak trawa na polu, coś co inspiruje i warto się nim delektować? Nasz kandydat na piwo do kibicowania pod golfa to holenderski Grolsch.

SIATKÓWKA – w tej grze wszystko  dzieje się szybko, a napoje łatwo powinny wpadać do siatki! Może coś nieszablonowego i smakowitego, a jednocześnie pijalnego? Polska siatka jest silna, warto więc wspierać ją typowo polskim owocem. Wybieramy cydr Green Mill Cider.

BOKS – prosimy o jakieś waleczne piwo! Może Wojak? Będzie w sam raz: to najlepsze piwo do tego sportu –  Krzysztof Diablo Włodarczyk nie może się mylić. ;)

A jakie Wy zaproponowalibyście marki piwa do kibicowania konkretnym dyscyplinom sportu?  A może macie już swoje ulubione? Dajcie znać w komentarzu, jakie jest najlepsze piwo do kibicowania danej dyscyplinie!

Dla inspiracji podsyłamy Wam zdjęcia naszych zimowych dyscyplin. :)

Saneczkarstwo

Saneczkarstwo

Łyżwiarstwo

Łyżwiarstwo figurowe

Łyżwiarstwo

Curling

Curling

Łyżwiarstwo szybkie

Skoki narciarskie

Skoki narciarskie