Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

24 lipca 2014

Wygraj iPada na Woodstocku!

Beerloversi, jak przystało na fanów piwa i dobrej zabawy, tłumnie udają się na Woodstock!

0

Dla wszystkich naszych starych i nowych przyjaciół przygotowaliśmy konkurs, w którym rozdajemy iPady i czteropaki Lecha. Kto chętny, komórki w dłoń!

WYGRAJ IPADA!

Konkurs, który wystartuje już 31 lipca jest prosty jak drut! Wystarczy wejść z komórki na stronę konkursową, rozwiązać kilka prostych piwnych zadań i odpowiedzieć na pytanie. Każdego dnia (31 lipca oraz 1 i 2 sierpnia) będzie można wygrać iPada 16GB oraz – na piwne pocieszenie – czteropaki piwa Lech.

Nie chcemy Was odwodzić od zabawy pod sceną, ale czy nie warto poświęcić kilku minut i kilobajtów, by powalczyć o cenne nagrody? Z odpowiedzią na to pytanie pozostawiamy Was sam na sam… ;)

HISTORIA WOODSTOCKU NA PUSZCE

Jeśli jeszcze wahacie się nad tym, czy wsiąść do pociągu lub zebrać paczkę znajomych do jednego auta i dojechać do Kostrzyna nad Odrą, to z całą beerloversową odpowiedzialnością zachęcamy Was do wzięcia udziału w jubileuszowym, 20. Woodstock Festival. Lech, który jest sponsorem Przystanku, przygotował nawet na tę okazję dwie limitowane wersje puszek – naszym zdaniem są mega! Zresztą sami zobaczcie:

 Lech Premium Woodstock       Lech Premium Woodstock

Pierwszy z projektów budzi skojarzenia z Woodstockiem z 1969 r., na którym królowało hipisowskie „Flower Power”. Z kolei motywy znajdujące się na drugiej puszce nawiązują do rockowych festiwali lat 80. i 90. Na obu opakowaniach znajdują się hasła, takie jak: „Miłość, przyjaźń, rock’n’roll”, czy „Make love not war”. Także wskaźniki temperatury wykonane z termoczułej farby, o której pisaliśmy niedawno, przyjmą rockowy charakter. Pod wpływem zmiany temperatury informować będą o tym, kiedy piwo jest „cold”, a kiedy „cool”.

BAW SIĘ!

Oczywiście poza piwem i zatrzęsieniem muzycznych gwiazd, których pełną listę znajdziecie na stronie Woodstrocku, organizatorzy, z Jurkiem Owsiakiem na czele, zapraszają do wzięcia udziału w przeróżnych inicjatywach, jak choćby Akademia Sztuk Przepięknych, gdzie autorytety, dziennikarze, ludzie telewizji i wielkiego świata rozmawiają z woodstockowiczami o życiu, wierze czy wolności.

To co, widzimy się na Woodstocku? ;)

Woodstock logo 2014