Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

18 lipca 2016

Za co lubimy piwo?

Piwo nie zadaje pytań, piwo rozumie. To stwierdzenie doskonale zna każdy piwosz i zgadza się z nim w stu procentach. Za co jeszcze lubimy piwo?

0

Można piwo lubić lub nie. Można też być fanem jednego stylu lub marki. Można piwo kochać bezgranicznie lub omijać je wielkim łukiem. Za co konkretnie lubimy złocisty trunek?

 

NIE ŚPIESZ SIĘ

Czas przy piwie magicznie zwalnia. Zazwyczaj krótkie chwile wydają się nie mieć końca. Zaciera się poczucie czasu. To właśnie za takie chwile najbardziej lubimy piwo. Tylko my, wygodny fotel i kufel w dłoni. Czas staje w miejscu. Nadchodzi moment, kiedy wszystkie złe myśli wydają się odległe i tracą na znaczeniu. Liczy się tylko to, co jest tu i teraz. Chwila relaksu w towarzystwie ulubionego piwa… :D

shutterstock_331308404

CO ZA SMAK!

Syk powietrza i brzdęk upadającego kapsla. Złocista substancja zderza się ze szklanym dnem i powoli wypełnia pokal tworząc gęstą i białą pianę. Pierwszy wdech. Aromatyczne nuty wwiercają się w nozdrza. Bierzmy duży łyk. Długo wyczekiwana chwila nareszcie staje się faktem. Smak piwa ogarnia całe nasze podniebienie. To jest kolejny powód, za który lubimy piwo!

PIWO O 100 TWARZACH

Bogactwo piwnych gatunków robi wrażenie. Nie sposób zliczyć wszystkich odmian, a na dodatek, co chwila pojawiają się nowe. Szukacie lekkiego i orzeźwiającego piwa na lato? Witbier, załatwi sprawę! Lubicie goryczkę? Sięgnijcie po IPA. Chcecie poczuć palone nuty? Porter bałtycki Was usatysfakcjonuje. Każdy, nawet najbardziej wybredny Beerlovers znajdzie coś dla siebie. Właśnie za różnorodność i wszechstronność cenimy sobie piwo!

shutterstock_200680571

SPOTKANIA PRZY PIWIE

Nie może zabraknąć wzmianki o spotkaniach przy piwie w gronie przyjaciół. Piwo to podstawa każdego męskiego spotkania. Bez niego wspólne kibicowanie czy zwykłe rozmowy przy barze nie wyglądałyby tak samo. Rozmowy przy piwie są ważną częścią męskiej egzystencji. Żaden inny trunek nie spełnia tego zadania, tak jak nasze ulubione piwo.

shutterstock_319221761

PIWO ROZUMIE

Piwo nie zadaje pytań, piwo rozumie. Piwo to odpowiedź na każde pytanie. :) Teraz już całkiem serio możemy stwierdzić, że lubimy piwo za to, że po prostu jest. Towarzyszy nam w gronie przyjaciół oraz podczas samotnych wieczorów. Smakuje i zaskakuje swoją różnorodnością. Czasem stanowi chwilę relaksu i daje ukojenie po ciężkim dniu. Dziękujemy, że jesteś! :)