Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

14 lipca 2014

Zrób to sam. Piwne gadżety!

Mamy dla Ciebie przynajmniej 4 powody, żebyś dziś dłużej posiedział

0

Mamy dla Ciebie przynajmniej 4 powody, żebyś dziś dłużej posiedział przy butelce. Zobacz, co możesz zrobić z tego, co zostanie po imprezie czy wieczorze Beerloversa. Myśl systemowo, przed Tobą piwne ZRÓB TO SAM lub z angielska DIY czyli “do it yourself”!

 

ZRÓB TO SAM – SZKLANKI!

Przygotuj sobie butelkę po piwie, z której chcesz wyczarować szklankę. Weź też sznurek, troszkę benzyny z zapalniczek i miskę z bardzo zimną wodą (lub napełnij nią zlew). Przewiąż mocniej sznurkiem butelkę na odpowiedniej wysokości. Zdejmij sznurek i zamocz go w benzynie do zapalniczek. Ponownie wsuń na butelkę i ostrożnie podpal, delikatnie obracaj butelkę by ogień stopniowo zajmował sznurek. Szyjka butelki będzie bardzo gorąca, więc uważaj na ręce! Następnie włóż butelkę do lodowatej wody – powinna ładnie pęknąć. Brzegi koniecznie wygładź papierem ściernym, także sięgając od środka. Gotowe :)

Jak ktoś ma więcej czasu, może przygotować sobie cały zestaw! Prosimy jednak zachować najwyższą ostrożność podczas wykonywania tej operacji. :)

Krótki przewodnik graficzny:

zrób to sam szklanki

Źródło: imgur.com

oraz przewodnik filmowy:

 

ZRÓB TO SAM – KLIMATYCZNE LAMPIONY

Jeśli będzie Wam się chciało, to możecie być bohaterami w swoim domu, tworząc klimatyczne lampiony!

zrób to sam, lampiony,Źródło: pinterest.com

Jeden z naszych beerloversów na serwisie wrzucił nawet swoje dzieło. Podziwiamy!

lampa, piwne gadżety

ZRÓB TO SAM – ODPICUJ SOBIE LUSTRO

Nie wolno pić do lustra – zapamiętajcie. Jednak żeby przypomnieć sobie przyjemne chwile, spróbujcie zaaranżować takie cudo:

lustro, zrób to samŹródło: pinterest.com

 

ZRÓB TO SAM – BRANSOLETKA Z ZAWLECZEK

Najłatwiej zrobić takie cudo będąc w posiadaniu kolekcji puszek, jeśli natomiast ich nie posiadacie, to macie kolejny powód do wypadu w plener ze znajomymi. :) Zawleczki z puszek doskonale nadają się do tworzenia mniej lub bardziej wykwintnej biżuterii. Wystarczy odpowiednio je spleść, znaleźć kawałek wstążki, lub w wersji bardziej męskiej – rzemyka i przewlec go przez otwory. Postawcie na autorski projekt, takie są przecież najlepsze i niepowtarzalne.

bransoletka

Źródło: zszywka.pl


ZRÓB TO SAM – NIESPODZIANKA

Na sam koniec quest specjalny ;) Gorset z zawleczek…czyli coś dla naszych kochanych beerloversek! W zasadzie nie wiemy, jak go zrobić, ale zdjęcie koniecznie musimy Wam pokazać :P

gorsetŹródło: pinterest.com

 

Mamy nadzieję, że będziecie kreatywni! :) Jeśli macie swoje pomysły na jakieś piwne DIY, czekamy na komentarze. Howgh!