Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

O nas

Beerlovers.pl czyli kto?

Cześć, Jeśli czytacie te słowa to prawdopodobnie tak, jak my lubicie piwo i wszystko co z nim związane. W tym miejscu chcemy przybliżyć Wam ideę stojącą za serwisem Beerlovers.pl.

Cześć,

Jeśli czytacie te słowa to prawdopodobnie tak, jak my lubicie piwo i wszystko co z nim związane. W tym miejscu chcemy przybliżyć Wam ideę stojącą za serwisem Beerlovers.pl.

– Tak dużo piw, tak mało czasu, by wszystkich spróbować – mówi maksyma bliska sercu każdego piwosza. Dlatego postanowiliśmy być Waszym przewodnikiem po tym, co wartościowe w piwnym świecie. Chcemy pisać o nowościach, ciekawostkach i zjawiskach, które kształtują krajobraz piwnej panoramy. Pisać w sposób zrozumiały dla tych, którzy swoją przygodę z naszym ulubionym trunkiem dopiero zaczynają, ale też interesujący dla wszystkich birofilów znad Wisły. Nade wszystko jednak jesteśmy otwarci na to, co w piwnym świecie interesuje Was, bo to Wy, czytelnicy, jesteście dla nas największą inspiracją.

Jeżeli macie pytania lub uwagi odnośnie działania serwisu albo konkretnych materiałów, piszcie do nas na: kontakt@beerlovers.pl

Pozdrawiamy,
zespół Beerlovers